Do sklepów stacjonarnych Biedronka trafiło urządzenie, które ma spore szanse na stanie się bardzo popularnym produktem tego sezonu.

Przedstawiciele sieci sklepów Biedronka postanowili zaskoczyć swoich konsumentów. Wprowadzili do oferty nietypowy produkt, którego nie spodziewałam się tam znaleźć. Chodzi o przenośny głośnik z funkcją karaoke marki Hykker. Ten produkt ma szanse na stanie się hitem wśród młodzieży tego roku, w końcu kto nie lubi czasem poimprezować i pośpiewać w plenerze? Model możemy znaleźć w wybranych placówkach stacjonarnych sieci sklepów Biedronka od 3 do 15 kwietnia. Później już takiej szansy nie będzie.

Sprawdź, co dzisiaj możesz kupić na wyprzedaży w sklepie internetowym Lidl! Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule: Produkt dnia w Lidlu – tylko teraz możesz to kupić taniej.

Głośnik karaoke marki Hykker

W sklepach stacjonarnych Biedronka pojawił się przenośny głośnik marki Hykker, który umożliwia użytkownikom rozpoczęcie karaoke w dowolnym miejscu i czasie. Jest to popularne urządzenie, szczególnie wśród młodych miłośników muzyki i amatorskiego śpiewu. Model dostępny w sklepach stacjonarnych jest wyposażony w wbudowany mikrofon i funkcję nagrywania, dzięki czemu można nagrywać swoje wersje ulubionych utworów i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Dodatkowo urządzenie ma także możliwość odtwarzania muzyki z różnych źródeł, takich jak Bluetooth, USB, karty SD i AUX. Warto także wiedzieć, że głośnik jest łatwy w obsłudze i można go używać w dowolnym miejscu, dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez kilka godzin.

  • moc: 25 W
  • złącza: AUX, USB, micro USB
  • podświetlenie LED: tak
  • wersja Bluetooth: 5.0
  • w zestawie: przewód USB, mikrofon, pasek transportowy

Cena: 149 zł przejdź do sklepu

Głośnik Mantra SPK 816

Bardzo podobne urządzenie można zakupić także w sklepie Media Expert. Tam znajdziemy głośnik Mantra SPK 816 w cenie 169 zł, czyli zaledwie 20 zł drożej niż model dostępny z Biedronce. Różnica jednak polega na tym, że to urządzenie posiada dodatkowe oświetlenie RGB na przedniej ścianie, dzięki czemu urządzenie prezentuje się bardzo imprezowo. Ponadto producent zdecydował się na wprowadzenie tunera FM, który umożliwi słuchanie ulubionej listy przebojów.

  • moc znamionowa: 30 W
  • złącza: AUX, USB, micrrofon, TF, DC5V
  • w zestawie: mikrofon, kabel micro-USB/USB-A, dokumentacja
  • Bluetooth: tak

Cena: 169 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.04.2023 r.

Przypominamy, że głośnik marki Hykker będzie dostępny w ofercie sklepów stacjonarnych Biedronka tylko do soboty 15 kwietnia. Najbliższy tydzień to będzie ostatnia okazja, żeby go kupić. Później urządzenie nie będzie już znajdowało się w sklepach. Jest to zupełnie inna sytuacja niż z głośnikiem marki Mantra, który jest dostępny do kupienia online bez względu na porę dnia. Nie trzeba nawet wychodzić z domu.