Święta się skończyły, ale nie wysyp prezentów. Sporo taniej kupisz robot sprzątający i odkurzacz pionowy!

Święta, święta i po świętach. Goście byli i już poszli, a nam pozostało sprzątanie. Być może dobrym pomysłem jest zakup urządzenia, które nas wyręczy w tej nużącej czynności? Na sklepowe półki w sklepach Lidl trafia niedługo robot sprzątający i odkurzacz pionowy.

Sprzątanie mieszkania to dla wielu codzienność. Na swoich butach oraz na łapach domowych pupili wnosimy z zewnątrz piasek, drobinki zaschniętego błota czy inne zanieczyszczenia. Do tego dochodzi zwykłe życie domowe – tu okruchy bułki pod stołem tam włosy na podłodze. Szukając odpowiedzi na to, jak sobie ułatwić sprzątanie rozwiązaniem może być robot sprzątający i odkurzacz pionowy. Czego nie sprzątnie robot tam sobie poradzi akumulatorowy model typu 2w1.

Robot sprzątający i odkurzacz pionowy

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L Grundig oraz akumulatorowy odkurzacz pionowy Silvercrest dostępne będą w sprzedaży stacjonarnej w sklepach Lidl tuż po świętach, od środy 27 grudnia. Sprzęty te można będzie nabyć w sporej promocji i oszczędzić 200 zł, decydując się na robota lub 150 zł wybierając odkurzacz 2w1. Dodam, że model marki Grundig dostępny jest także w sprzedaży online w cenie regularnej.

Jesteś ciekaw jak sobie radzi ze sprzątaniem robot TP-LINK Tapo RV30? Zapraszam do lektury.

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L Grundig

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L Grundig

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L marki Grundig wyposażony został w moc ssącą 2000 Pa, dzięki czemu skutecznie usuwa zabrudzenia z podłogi. Zebrany kurz trafia do dużego zbiornika o pojemności 500 ml, co oznacza, że wystarczy go oczyścić raz na kilka sprzątań. Odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy 2600 mAh, który w pełni naładowany umożliwia sprzątanie przez niemal dwie godziny (110 minut). Do pełna ładuje się on w czasie od 4,5 h do 6 h. W chwili rozładowania robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

Urządzenie oferuje do wyboru pięć automatycznych programów. Wygodne jest to, że zarządzać można z poziomu aplikacji, na przykład w czasie kiedy jesteśmy w pracy. Do sterowania można również użyć pilota. Robot Grundig sprawnie porusza się po mieszkaniu, dzięki technologii laserowej i żyroskopowej oraz wbudowanym czujnikom – rozpoznawania przeszkód i upadku. Dodatkowo bezproblemowo przejeżdża przez progi o wysokości nie przekraczającej 1,5 cm. Warto wiedzieć, że wysokość urządzenia wynosi 8 cm.

Cena: 899,00 zł Cena: 699,00 zł Przejdź do sklepu

Pionowy odkurzacz Silvercrest

Pionowy odkurzacz Silvercrest

Akumulatorowy odkurzacz pionowy marki Silvercrest ma moc 130 W i oferuje dwa tryby sprzątania: ECO I MAX. Zebrane kurz i śmieci gromadzą się w przezroczystym zbiorniku na kurz o pojemności 0,6 l, natomiast powietrze uchodzi przez filtr HEPA. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu pozostaje czyste, bez charakterystycznego unoszącego się zapachu po sprzątaniu.

Odkurzacz można użytkować jako urządzenie do sprzątania podłogi czy dywanów. Natomiast wypinając moduł ręczny model ten dobrze sprawdzi się do czyszczenia mebli tapicerowanych lub usuwania kurzu z zakamarków. Umożliwiają to załączone do zestawu akcesoria.

Cena: 349,00 zł Cena: 199,00 zł Sprawdź ofertę

Zastanawiasz się nad automatycznym ekspresem do kawy marki DeLonghi jaki można nabyć w sklepie Lidl? Podpowiadam, na który model warto postawić.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.