Święta, święta i po świętach. Goście byli i już poszli, a nam pozostało sprzątanie. Być może dobrym pomysłem jest zakup urządzenia, które nas wyręczy w tej nużącej czynności? Na sklepowe półki w sklepach Lidl trafia niedługo robot sprzątający i odkurzacz pionowy.

Sprzątanie mieszkania to dla wielu codzienność. Na swoich butach oraz na łapach domowych pupili wnosimy z zewnątrz piasek, drobinki zaschniętego błota czy inne zanieczyszczenia. Do tego dochodzi zwykłe życie domowe – tu okruchy bułki pod stołem tam włosy na podłodze. Szukając odpowiedzi na to, jak sobie ułatwić sprzątanie rozwiązaniem może być robot sprzątający i odkurzacz pionowy. Czego nie sprzątnie robot tam sobie poradzi akumulatorowy model typu 2w1.

Robot sprzątający i odkurzacz pionowy

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L Grundig oraz akumulatorowy odkurzacz pionowy Silvercrest dostępne będą w sprzedaży stacjonarnej w sklepach Lidl tuż po świętach, od środy 27 grudnia. Sprzęty te można będzie nabyć w sporej promocji i oszczędzić 200 zł, decydując się na robota lub 150 zł wybierając odkurzacz 2w1. Dodam, że model marki Grundig dostępny jest także w sprzedaży online w cenie regularnej.

Jesteś ciekaw jak sobie radzi ze sprzątaniem robot TP-LINK Tapo RV30? Zapraszam do lektury.

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L Grundig

Inteligentny robot sprzątający VCR 3129 L marki Grundig wyposażony został w moc ssącą 2000 Pa, dzięki czemu skutecznie usuwa zabrudzenia z podłogi. Zebrany kurz trafia do dużego zbiornika o pojemności 500 ml, co oznacza, że wystarczy go oczyścić raz na kilka sprzątań. Odkurzacz wyposażony został w akumulator litowo-jonowy 2600 mAh, który w pełni naładowany umożliwia sprzątanie przez niemal dwie godziny (110 minut). Do pełna ładuje się on w czasie od 4,5 h do 6 h. W chwili rozładowania robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

Urządzenie oferuje do wyboru pięć automatycznych programów. Wygodne jest to, że zarządzać można z poziomu aplikacji, na przykład w czasie kiedy jesteśmy w pracy. Do sterowania można również użyć pilota. Robot Grundig sprawnie porusza się po mieszkaniu, dzięki technologii laserowej i żyroskopowej oraz wbudowanym czujnikom – rozpoznawania przeszkód i upadku. Dodatkowo bezproblemowo przejeżdża przez progi o wysokości nie przekraczającej 1,5 cm. Warto wiedzieć, że wysokość urządzenia wynosi 8 cm.

Cena: 899,00 zł Cena: 699,00 zł Przejdź do sklepu

Pionowy odkurzacz Silvercrest

Akumulatorowy odkurzacz pionowy marki Silvercrest ma moc 130 W i oferuje dwa tryby sprzątania: ECO I MAX. Zebrane kurz i śmieci gromadzą się w przezroczystym zbiorniku na kurz o pojemności 0,6 l, natomiast powietrze uchodzi przez filtr HEPA. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu pozostaje czyste, bez charakterystycznego unoszącego się zapachu po sprzątaniu.

Odkurzacz można użytkować jako urządzenie do sprzątania podłogi czy dywanów. Natomiast wypinając moduł ręczny model ten dobrze sprawdzi się do czyszczenia mebli tapicerowanych lub usuwania kurzu z zakamarków. Umożliwiają to załączone do zestawu akcesoria.

Cena: 349,00 zł Cena: 199,00 zł Sprawdź ofertę

Zastanawiasz się nad automatycznym ekspresem do kawy marki DeLonghi jaki można nabyć w sklepie Lidl? Podpowiadam, na który model warto postawić.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.