niedziela, 14 lipca

Właśnie trafił w twoje ręce wymarzony multicooker Cook4Me Touch? Spraw sobie dodatkowy bonus i otrzymaj misę XA602011 w prezencie. Podpowiadam, co trzeba zrobić.

Multicooker Cook4Me Touch to wielofunkcyjny sprzęt, które pozwala szybko i sprawnie przygotować pełne witamin różnorodne potrawy. Urządzenie wyposażone jest w wiele nowoczesnych technologii, miedzy innymi tablet dotykowy, ogromną bazę przepisów liczącą sobie 500 pozycji czy wbudowane automatyczne programy ułatwiające obsługę. Ponadto multicookerem sterować można za pomocą aplikacji pobranej na smartfon. Dodatkowo urządzenie jest energooszczędne, dzięki temu, że potrawy są przygotowywane w krótszym czasie niż w tradycyjny sposób.

Misa w prezencie – co trzeba zrobić, aby stać się jej posiadaczem?

Stało się i wreszcie w twojej kuchni pojawił się jeden z modeli multicookerów Cook4Me Touch marki Tefal? Czy wiesz, że w łatwy sposób możesz stać się posiadaczem dodatkowej misy XA602011, którą możesz otrzymać bezpłatnie? Misa o wartości 300 zł dodawana jest jako prezent do jednego z czterech modeli Cook4Me Touch. Oto, co trzeba zrobić, aby stać się jej posiadaczem.

Po nabyciu multicookera Cook4Me Touch Tefal trzeba dokonać rejestracji w ciągu dwóch tygodni od dnia zakupu. Pod tym linkiem znajduje się formularz zgłoszeniowy. Aby go szybko i sprawnie wypełnić należy mieć przygotowany dowód zakupu – skan paragonu lub elektroniczny paragon/fakturę konsumencką. Dodatkowo potrzebne będzie zdjęcie kodu kreskowego EAN, który umieszczony jest na opakowaniu oraz drugie zdjęcie samego opakowania po wycięciu kodu kreskowego. Ponadto należy również podać w jakim sklepie nabyliśmy urządzenie, na przykład w Tefal, Media Expert czy RTV Euro AGD.

Wysłane zgłoszenie będzie zweryfikowane, po czym, po spełnieniu wymagań dodatkowa misa XA602011 zostanie bezpłatnie wysłana na wskazany przez klienta adres. Dodam, że organizator konkursu ufundował 1 900 takich nagród. Pula jest więc ograniczona w związku z czym promocja może zakończyć się wcześniej. Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Źródło: Tefal, Multicooker Cook4Me – promocja: misa w prezencie

Jakie modele multicookerów Cook4Me Touch objęte są promocją?

Jeszcze do niedzieli, 31 grudnia, masz czas, aby podjąć kroki, w wyniku których możesz stać się posiadaczem dodatkowej misy XA602011 zupełnie bezpłatnie. Promocją objęte są cztery modele multicookerów Cook4Me Touch marki Tefal. Decydując się na zakup jednego z tych urządzeń można za darmo otrzymać dodatkową misę. Taka druga misa pozwoli usprawnić gotowanie i przygotować jeszcze więcej smacznych potraw.

Multicooker Tefal Cook4Me Touch CY9128 (Wi-Fi)

Cena: 2 099,00 zł Cena: 1 999,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw multicooker Tefal Cook4Me Touch Wi-Fi CY9128 + pokrywa do zapiekania EY1508

Cena: 2 598,00 zł Cena: 2 489,00 zł Przejdź do sklepu

Multicooker Tefal Cook4ME Touch PRO CY9431

Cena: 2 599,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw Multicooker Tefal Cook4me Touch Pro CY943130 (Wi-Fi) + Pokrywa do zapiekania Tefal Cook4Me Extra Crispy Lid EY1508

Cena: 2 875,01 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.