Ilekroć mówi się o jedzeniu w kontekście najnowszych technologii przytacza się drukarki do drukowania jedzenia. Dają one kucharzowi niezwykle duże pole do popisu, jeżeli chodzi o wygląd, ale również i smak potraw. Okazuje się jednak, że można, z wykorzystaniem niespotykanych urządzeń, zrobić fajne potrawy, do których stworzenia nie przyczyni się drukarka.

Pixel

Jednym z takich urządzeń jest Pixel. Pozornie wygląda jak zwykła gofrownica, jej górna część jest nią w zupełność. Sekret natomiast ukryto w dolnej części. Stopy metali w dolnej części nie są kratkowane (jak góra) tylko zupełnie płaskie, jak patelnia. Na nią z kolei nakłada się sylikonową nakładkę, której kratki można dowolnie konfigurować. W ten oto prosty sposób istnieje możliwość formowania różnych wzorów na gofrach. Nakładka może być szybko i bezproblemowo czyszczona pod bieżącą wodą.

Pixel Pixel

Gadżet jest wielkości: 26 cm x 23 cm x 9 cm. Jego cena jest jeszcze nie znana gdyż urządzenie jest, jak na razie, w fazie konceptu. Można być jednak pewnym, że daje dużo ciekawych możliwość, z których ucieszyć mogą się zarówno dzieci, jak i zakochane pary.

Pixel

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *