Odkurzacz pionowy, który z łatwością zamienisz w ręczny – właśnie taki sprzęt Cię interesuje? Ten model jest akurat w promocyjnej cenie.

Odkurzanie to czynność, którą wielokrotnie musimy powtarzać, zwłaszcza wtedy, kiedy mieszkamy w domu z alergikiem. Podobnie, jeżeli mieszkamy w domu z ulubionym futrzakiem, po którym pozostaje na fotelu czy dywanie sierść. Warto więc zainwestować w sprzęt, który będzie wygodny w obsłudze. Odkurzacz pionowy często można odłączyć od metalowej rury i zamienić go w odkurzacz ręczny. Taki właśnie model wyszukałam w promocyjnej cenie. Jesteś zainteresowany?

Aktualnie w sklepie Media Expert trwa promocja na odkurzacz Dyson V8 Origin, który można nabyć za 1499 zł, taniej o 200 zł od ceny regularnej. Aby skorzystać z promocji należy podać kod WW1806-060723. W rabatowej cenie można nabyć ten odkurzacz do czwartku 6 lipca 2023 r.

5 tanich robotów sprzątających, które odkurzą i umyją ci podłogi w całym domu

Odkurzacz Dyson V8 Origin

Pionowy odkurzacz Dyson V8 Origin zasilany jest z akumulatora, który w pełni naładowany pracuje około 40 minut (w trybie turbo 7 minut). Urządzenie może służyć do odkurzania podłóg twardych lub wyłożonych dywanem. W łatwy sposób, jednym ruchem, można urządzenie przeobrazić w odkurzacz ręczny. Warto wiedzieć, że dołączone w zestawie końcówki umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, na przykład wąskich szczelin. Końcówka Low Reach daje szansę sprzątnięcia kurzu pod meblami czy kanapą.

Kurz zbierany jest do przezroczystego pojemnika, który można opróżnić w prosty sposób – przesuwając lekko dźwignię. Odkurzacz Dyson polecany jest dla alergików, gdyż powietrze przechodzi przez filtr HEPA, który wychwytuje – jak zapewnia producent – 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów. Ponadto, dzięki specjalnemu systemowi zapobiegającemu plątaniu włosów, odkurzacz dobrze sprawdzi się w domach, gdzie mieszkają zwierzęta.

Urządzenie wyposażone jest w stację ładującą, którą można zamontować na ścianie, dzięki czemu odkurzacz nie zajmuje dodatkowego miejsca na podłodze. W zestawie: elektroszczotka Motorbar, ssawka Combi, ssawka szczelinowa, końcówka Low Reach, ładowarka oraz stacja dokująca.

Odkurzacz Dyson V8 Origin

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Konstrukcja typu 2w1, Regulacja mocy ssania, Odłączany odkurzacz ręczny, Stacja ładująca/dokująca, Wskaźnik stanu akumulatora, Technologia cyklonu, Odłączany odkurzacz ręczny
 • Pojemność pojemnika/worka: 0,54 l
 • Poziom hałasu: 82 dB
 • Czas ładowania: 5 h
 • Czas pracy: 40 min
 • Czas pracy w trybie Turbo: 7 min
 • Maksymalny czas pracy: 40 min
 • Liczba poziomów mocy ssania: 2
 • Filtry: Antyalergiczny, Cyklonowy, Zmywalny
 • Waga: 2,63 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące

Odkurzacz Dyson V8 Absolute

Pod bardzo wieloma względami model Dyson V8 Absolute jest niemal identyczny jak opisywany powyżej Dyson V8 Origin. Tym co go wyróżnia to dodana do wyposażenia elektroszczotka Fluffy, która przeznaczona jest do sprzątania podłóg twardych. W zestawie znalazła się także mini elektroszczotka, która usunie kurz i sierść z foteli czy z kanapy. Dobrze sprawdzi się również podczas sprzątania tapicerki i siedzeń w samochodzie. Odkurzacz Dyson V8 Absolute dostępny jest w promocyjnej cenie za 1709,99 zł. Można go kupić w sklepie Media Expert taniej o ponad 120 zł od ceny regularnej.

Odkurzacz Dyson V8 Absolute

Jesteś zainteresowany produktami marki Dyson? Zapraszamy do lektury tekstu o oczyszczaczu powietrza Dyson.