Wielkanoc stoi u progu, a mieszkanie nie chce się sprzątać? Teraz świąteczne porządki będą nie tylko dokładne, ale i przyjemne. Za wszystko ręczy bezprzewodowy odkurzacz Dreame U20 VPV11A, który właśnie zadebiutował w sklepach Media Expert!

Odkurzacz Dreame spełnia marzenia

Bezprzewodowy odkurzacz to dziś jedno z największych marzeń miłośników sprawnego i dokładnego sprzątania. Niestety, najbardziej osławione sprzęty tego rodzaju mają też najbardziej wygórowaną cenę. Co za tym idzie, nie każdy może sobie na podobne udogodnienie pozwolić. Na szczęście na rynku dostępne są również produkty, które z łatwością wkalkulujesz w swój domowy budżet.

W ofercie sieci Media Expert pojawił się właśnie bezprzewodowy odkurzacz Dreame U20 VPV11A, który zachęca nie tylko swoim wyglądem i możliwościami, ale także ceną. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Sprzątanie łatwe, szybkie i przyjemne

Porządki kojarzą ci się z męczącym obowiązkiem? Odkurzacz Dreame U20 zmieni twoje nastawienie. Brak ograniczającego twoje ruchy przewodu to ogromny komfort, a moc ssania na poziomie 20 000 Pa, którą obiecuje niebywale mocny silnik, zapewniać ma skuteczność najwyższej klasy.

odkurzacz dreame u20 ręczny

Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenie może działać bez przerwy aż do 60 minut, co z pewnością wystarczy na dokładne odkurzenie całego mieszkania. Specjalna, wyposażona w podświetlenie szczotka, pozwoli ci dostrzec nawet najdrobniejsze okruszki.

Nie bez znaczenia jest tu również zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji. Jak podaje producent, jego skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń to aż 99,9%. Innymi słowy, gdy odkurzasz z Dreame U20, pozbywasz się z otoczenia niemalże 100% szkodliwego pyłu, kurzu i innych niebezpiecznych dla zdrowia cząsteczek.

Odkurzacz Dreame z pełnym wyposażeniem

Zakupując bezprzewodowy odkurzacz Dreame U20 w Media Expert, zyskujesz w pełni kompletny zestaw sprzątający, dzięki któremu bez problemu uporasz się nawet z tymi sprawiającymi najwięcej kłopotów zanieczyszczeniami. Urządzenie z łatwością usunie lubującą się w domowych tekstyliach sierść zwierząt.

dreame u20 media expert

Dzięki składanej konstrukcji i obecności szczotki szczelinowej odkurzacz pionowy Dreame w kilka sekund przekształcisz w wygodne urządzenie ręczne, dzięki czemu dotrze w każdy, nawet najciemniejszy zakamarek.

Odpowiednio skonstruowane akcesoria, takie jak mini szczotka elektryczna sprawią, że bez najmniejszego trudu doprowadzisz do stanu idealnego swoją kanapę, fotele i dywany. Co więcej, po skończonej pracy wygodnie opróżnisz pojemnik na kurz. Demontaż części filtra i głowicy uniwersalnej szczotki bezpiecznie umyjesz pod bieżącą wodą, co zapewni idealny stan odkurzacza na dłużej.

Odkurzacz Dreame U20 w zestawie

Dokonując zakupu odkurzacza bezprzewodowego Dreame U20 VPV11A, otrzymujesz kompletny zestaw, w skład którego wchodzą:

  • urządzenie główne Dreame
  • mini elektroszczotka
  • dysza uniwersalna
  • szczotka szczelinowa 2w1
  • rura przedłużająca
  • uchwyt ścienny
  • ładowarka
  • dokumentacja produktu

Aktualną ofertę na bezprzewodowy odkurzacz Dreame U20 VPV11A znajdziesz na stronie sieci w cenie 759 złotych! Produkt dostępny jest również w promocyjnej ofercie ratalnej.

Jeśli interesują cię podobne urządzenia dla domu, może zainteresować cię wpis dotyczący innych znanych odkurzaczy bezprzewodowych.