Odkurzacz bezworkowy w korzystnej cenie – Kaufland

Do oferty Kaufland dołączył odkurzacz firmy Zanussi. Biorąc pod uwagę naprawdę korzystną cenę modelu ZAC21-2SB, możemy poważnie zastanowić się nad zakupem.

Odkurzanie to jeden z najbardziej uciążliwych obowiązków domowych, szczególnie, gdy kabel jest za krótki, albo worek wymaga akurat natychmiastowej wymiany. Oba scenariusze możemy już wymazać z pamięci, dzięki najnowszej ofercie sieci Kaufland.

Odkurzacz bezworkowy o wysokiej mocy 700 W na pewno poradzi sobie z domowym bałaganem. Dodatkowym plusem jest pojemność 1,3l – to zdecydowanie więcej, niż standardowe worki. Różne rodzaje końcówek poradzą sobie z wszelkimi rodzajami zakamarków, począwszy od trudno dostępnego narożnika, kończąc na sierści albo po prostu włosach na kanapach lub innych pufach. Specjalna końcówka pozwala na odkurzenie także innych elementów naszego mieszkania.

Zdjęcie oferty Zanussi Odkurzacz bezworkowy ZAC21-2SB

Odkurzacz bezworkowy jest przygotowany z myślą o potrzebach klienta, by ten nie musiał kupować specjalnych worków do zbierania zanieczyszczeń. Ponadto urządzenie posiada przewód zasilający o długości 4,7 m, dzięki czemu dostanie się z jednego końca mieszkania do drugiego jest możliwe bez konieczności odłączania i ponownego podłączania do prądu. Dodatkowo sprzęt nie jest zbyt głośny, więc dodatkowo zyskuje w naszych oczach i uszach, gdyż jego maksymalna głośność to 72dB, co można porównać do dźwięku darcia papieru.

Więc czy warto? To zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb, jednak porównując z innymi odkurzaczami bezworkowymi ten model wypada naprawdę korzystnie, szczególnie, że jego atutem bez wątpienia też jest cena.

Cena: 269zł w sklepach stacjonarnych sieci Kaufland.