poniedziałek, 15 lipca

Zastanawiasz się, czy oczyszczacz powietrza jest potrzebny u Ciebie w domu? Zdziwisz się jak bardzo. Dodatkowo ten model znajduje się teraz w promocji.

Oczyszczacz wyposażony jest w kombinację kilku filtrów, dzięki czemu skutecznie eliminuje z powietrza wszelkie zanieczyszczenia. Najczęściej spotykamy wstępny, węglowy i HEPA. Filtr wstępny zatrzymuje włosy, sierść lub większe drobiny kurzu. Głównym zadaniem węglowego jest usuwanie zanieczyszczeń gazowych (LZO) oraz nieprzyjemnych zapachów. Kolejnym jest filtr HEPA, który eliminuje niebezpieczne dla naszego zdrowia cząsteczki sadzy, pyłów zawieszonych oraz pyłki i alergeny. Warto wiedzieć, że często są one dodatkowo wspierane pracą innych wkładów filtracyjnych lub czujników. Szukasz właśnie takiego oczyszczacza powietrza? To świetny wybór.

Aktualnie w dobrej cenie można kupić oczyszczacz powietrza Dyson Purifer Cool Autoreact TP7A w sklepie RTV Euro AGD. Promocja trwa do środy 31 maja 2023 r. do godziny 23.45. Aby skorzystać z rabatu i móc kupić taniej urządzenie o 200 zł należy podać hasło PROMO243105.

Oczyszczacz powietrza Dyson Purifer Cool Autoreact TP7A

Dyson Purifer Cool Autoreact TP7A wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy i HEPA. Wsparte są one dodatkową pracą czujników jakości powietrza, które w momencie wychwycenia wyższego poziomu zanieczyszczeń regulują pracą urządzenia. Jak deklaruje producent oczyszczacz usuwa do 99,95% zanieczyszczeń. Urządzeniem można sterować za pomocą pilota za pomocą pilota. To z jego pomocą wybierzesz odpowiedni tryb pracy oraz moc nawiewanego powietrza.

Specjalna konstrukcja oczyszczacza pozwala nawiewać silniejszy strumień powietrza z owalnej obręczy, co latem może zastąpić wentylator. Warto wiedzieć, że strumień może być nawiewany do przodu, bezpośrednio na nas lub do tyłu, dzięki czemu powietrze jest bardziej rozproszone, ale nadal przyjemnie schładza.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Wskaźnik wilgotności i temperatury, Timer
 • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 32,4 m2
  Maksymalny poziom hałasu: 61,5 dB
 • Tryby pracy: automatyczny, nocny, rozproszony, użytkownika
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2999,00 zł Cena: 2799,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 31.05.2023 r.

Znalazłam także inny model tego producenta – oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Humidify+Cool PH04. Można go teraz nabyć w promocyjnej cenie w sklepie Media Expert tylko do dziś, do środy 31 maja. Rabatową cenę można uzyskać dokonując zakupu do godziny 23.59 i podając kod ME3005-310523.

Zachęcamy także do zapoznania się z recenzją tego właśnie oczyszczacza powietrza w tekście: Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem. Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem.

Oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Humidify+Cool PH04

Oczyszczacz Dyson Purifier Humidify+Cool PH04 przenaczony jest do dużych pomieszczeń, o powierzchni 81 m2. Sterować urządzeniem można dotykając przycisku na panelu, za pomocą pilota lub instalując na smartfonie aplikację MyDyson. Urządzenie filtruje powietrze wieloetapowo, przepuszczając je przez kolejne filtry (węglowy, katalityczny, HEPA 13). Producent szczególny nacisk kładzie na oczyszczanie powietrza ze szkodliwego formaldehydu. Oczyszczacz może pracować w różnych trybach. Warto wiedzieć, że urządzenie to uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Automatyczne wyłączanie, Cykl głębokiego oczyszczania, Lampa UV, Oscylacja
 • Poziom hałasu: 61 dB
 • Tryby pracy: Auto, Bryza, Nocny, Rozproszony
 • Wymiary: 92,3 x 31,2 x 31,2
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3599,00 zł Cena: 3469,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.