Potrzebujesz pomocnika do ogrodu? Ten robot koszący szybko rozprawi się z trawą, a dodatkowo możesz go teraz kupić w promocyjnej cenie.

Roboty koszące to urządzenia, które coraz częściej utrzymują trawę w naszych ogrodach w nienagannym stanie. I słusznie, bo do tego zostały stworzone. My zaś zyskujemy czas, by w tym czasie wykonać inne prace pielęgnacyjne lub oddać się leniwemu spędzeniu czasu. Dużą zaletą robotą koszącego jest to, że dba o nasz trawnik kilka razy w tygodniu. Dzięki temu murawa zawsze się dobrze prezentuje w ogrodzie, a bardzo drobne ścinki trawy spadają na glebę stanowiąc dla niej naturalny nawóz. Warto zwrócić uwagę, że tak częsta pielęgnacja zieleni zapobiega rozwojom chwastów.

Poszukujesz takiego urządzenia? Obecnie, w sklepie Media Expert, można kupić robota koszącego Nac RLM1500G2-NG. Cena ze zniżką obowiązuje do piątku 9 czerwca 2023 r. Aby skorzystać z rabatu i kupić robot taniej o ponad 700 zł wystarczy podać kod ME3005-090623.

Zastanawiasz się nad kosiarką spalinową? Zobacz, jakie wybraliśmy modele z napędem.

Robot koszący Nac RLM1500G2-NG

Robot koszący Nac RLM1500G2-NG posiada bezszczotkowy silnik o mocy 85W, zasilany przez akumulator litowo-jonowy (Li-Ion 4 Ah). Trzy ostrza tnące ścinają trawę na wysokości, którą można regulować pomiędzy 2,5 – 6,5 cm. Jednorazowo kosi trawę na pasie o szerokości 24 cm. Urządzenie po pełnym naładowaniu pracuje do 90 min. Na wyświetlaczu można wprowadzić kod PIN, który jest zabezpieczeniem przed kradzieżą lub ewentualnym uruchomieniem przez dzieci. Dodatkowo zamontowane czujniki deszczu, podniesienia i wykrycia przeszkody zwiększają bezpieczną pracę robota.

W zestawie: zapasowe nożyki, szpilki do mocowania stacji (150 szt), przewód ograniczający 100 m, stacja dokująca oraz akumulator.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Automatyczne ładowanie, Mulczowanie, Harmonogram pracy, Regulacja wysokości koszenia, Czujnik deszczu, Czujnik podnoszenia, Czujnik wykrywania przeszkody, Blokada na kod PIN
 • Zalecana powierzchnia: 1500 m2
 • Waga: 10,9 kg
 • Wymiary: 68 x 43 x 32 cm
 • Czas ładowania: 60 min
 • Maksymalna dozwolona długość linii: 300 m
 • Średni czas pracy na jednym ładowaniu: 90 min
 • Maksymalne nachylenie terenu: 30o
 • Obszar koszenia na jednym ładowaniu: 180 m2
 • Poziom hałasu: 65 dB
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3739,00 zł Cena: 2999,99 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 31.05.2023 r.

W sklepie Media Expert wyszukałam nieco inny model robota koszącego od wyżej prezentowanego. Jest on przeznaczony do koszenia mniejszych trawników – o powierzchni do 500 m2. Kolejną wyróżniającą go cechą jest to, że można sterować nim za pomocą aplikacji. Urządzenie jest do kupienia w atrakcyjnej cenie, taniej o ponad 700 zł od ceny podstawowej, nie podano jednak na stronie sklepu do kiedy trwa ta promocja.

Robot koszący Einhell Freelexo 500 BT 4326363

Robot koszący Einhell 500 BT 4326363 przeznaczony jest do obsługi terenu o powierzchni do 500 m2. Sterować robotem można za pomocą smartfona przez aplikację Einhell Connec lub manualnie, za pomocą przycisków na panelu dotykowym. Aplikacja pozwala na ustawienie harmonogramu koszenia czy sprawdzenie aktualnych postępów prac. Urządzenie wyposażone jest w czujnik deszczu, uniesienia oraz wykrywania przeszkód, dzięki czemu wzrasta komfort użytkowania robota. Możliwość wprowadzenia kodu PIN zabezpiecza naszego robota przed ewentualną kradzieżą lub przed przypadkowym włączeniem na przykład przez dzieci.

W zestawie: akumulator 2,5 Ah, stacja ładująca, trzy zapasowe ostrza, przewód ograniczający 130 m, szpilki 190 szt. oraz cztery łączniki przewodu ograniczającego.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Regulacja wysokości koszenia, Automatyczne ładowanie, Czujnik deszczu, Czujnik Podnoszenia, Czujnik wykrywania przeszkody, Blokada na kod PIN, Bluetooth, Programowanie za pomocą smartfona, Uchwyt do przenoszenia
 • Maksymalne nachylenie terenu: 35o
 • Obszar koszenia na jednym ładowaniu: 500 m2
 • Szerokość koszenia: 18 cm
 • Zakres regulacji wysokości koszenia: 2-6 cm
 • Wymiary: 72.2 x 52.8 x 32.5 cm
 • Waga: 18 kg
 • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2999,99 Cena: 2259,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.