czwartek, 20 czerwca

Na ten moment czekaliśmy! Mimo że do samego Black Friday pozostało jeszcze kilka dni, Amazon odpala strefę okazji, która ma pozwolić na zaoszczędzenie niezłych sum już w ten weekend. Wśród największych promocji znalazły się sprzęty od Philips.

Black Friday 2023: Amazon

Kto, jak kto, ale Amazon wie doskonale, jak przyciągnąć do siebie klientów. Rozpoczynając swoją działalność w 1994 roku, sam Jeff Bezos najpewniej nie był świadom nadchodzącego sukcesu. Fluid Concepts & Creative Analogies – pierwsza sprzedana książka w księgarni internetowej to już niemal symbolika. Drugi kwartał 2023 dobitnie pokazał, że Amazon pnie się w górę, choć jasnym jest, że nadal jego popularność jest znacznie większa za oceanem. Niemniej, cykliczne akcje promocyjne przekonują coraz więcej klientów – również, gdy mowa o Polsce. Amazon Prime Day za nami, jednak czeka nas jeszcze jeden dzień, na który czekają łowcy okazji. Mowa tu o Black Friday przypadającym w 2023 roku na 24 listopada. Czy musimy czekać aż do nadchodzącego piątku? Bynajmniej. Już dziś – 17 listopada, ruszył Black Friday Week na Amazon!

Black Friday Week – przegląd najlepszych okazji Philips na Amazon

Wspomniane rabaty potrwają aż 10 dni, jednak w tak szerokiej gamie asortymentu dość trudno znaleźć najbardziej atrakcyjne oferty. Jeśli poszukujesz rozmaitych sprzętów AGD i gadżetów, przygotowałam kilka propozycji od Philips, które mogą Cię zainteresować. Co istotne, obniżki porównałam również pod kątem wcześniejszych cen, aby skupić się wyłącznie na rzeczywistych promocjach.

Philips Airfryer XL Seria 5000

Któż nie kojarzy popularnych urządzeń Airfryer? Cieszą się niezwykłą popularnością, a to z uwagi na zdrowszą alternatywę dla przyrządzania posiłków. Powyższy model o pojemności 6,2 l wyposażono w technologię Rapid Air. Dzięki funkcji bezprzewodowej łączności z Wi-Fi, mamy możliwość zdalnego sterowania i dostępu do aplikacji NutriU z przepisami.

Cena na Black Friday: 949 zł 699,99 zł przejdź do oferty

Jeśli nadal zastanawiasz się jak działa frytkownica beztłuszczowa lub który model wybrać, może zainteresować Cię również nasz test jednego z urządzeń: Ta ogromna frytkownica króluje w swojej klasie cenowej. Co potrafi Ariete AIRY Fryer XXL?

Philips HomeRun robot sprzątający XU3000/02

Komfort i wygoda są na wagę złota, zwłaszcza gdy mowa o sprzątaniu, którego podejmujemy się dość niechętnie. Znakomitym pomocnikiem może okazać się robot sprzątający XU3000/02 od Philips, który dogodnie porusza się dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LiDAR. Co istotne, oferuje aż 4 tryby mocy (dopasowując moc ssania) i posiada funkcję mopowania.

Cena na Black Friday: 2389 zł 1799,99 złprzejdź do oferty

Philips HomeRun robot sprzątający XU7100/02

Szukasz bardziej wyspecjalizowanego modelu? XU7100/02 cechuje się mocą ssania w granicach 5000 Pa, a akumulator o pojemności 5200 mAh umożliwia wysprzątanie powierzchni około 180 m2. Co istotne, nie musisz pamiętać o codziennym oczyszczaniu zbiorników, ponieważ robot sprzątający robi to automatycznie (zanieczyszczenia są kierowane do worka o pojemności 3 l).

Cena na Black Friday: 4084,05 zł 3589,99 złprzejdź do oferty

Philips PerfectCare Elite Plus żelazko z generatorem pary GC9682/80

Prasowanie wielu z nas sprawia problem, zwłaszcza gdy mamy pod ręką dość wymagające tkaniny. Żelazko z generatorem pary może nam w tym nieco pomóc. Wyrzut pary w przypadku powyższego modelu od Philips wynosi 165 g/min, a pojemność zbiornika na wodę to aż 1,8 l. Ciśnienie wynosi 8 bar, natomiast moc sprzętu – 2700 W.

Cena na Black Friday: 1647 zł 1399 złprzejdź do oferty

Philips Air Performer 3 w 1 AMF870/15

Poszukujesz wielofunkcyjnego urządzenia? Philips przedstawia sprzęt, który może zastąpić aż 3 urządzenia – wentylator, oczyszczacz i grzejnik. Posiada filtrację HEPA, a w przypadku oczyszczania, może pochwalić się parametrem CADR wynoszącym 270 m3/h. Model wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby dostosować swoją pracę do aktualnych warunków.

Cena na Black Friday: 2258,58 zł 1999,99 złprzejdź do oferty

To wyłącznie kilka ofert, jednak promocji jest naprawdę sporo. Wszystkie produkty Philips objęte rabatami z okazji Black Friday znajdziesz pod tym linkiem. Uwaga, pewne modele mogą wyprzedać się dość szybko.

Lubisz gotować, a może nie masz czasu na przyrządzanie posiłków? Może zainteresować Cię również: Black Friday 2023 – Lidlomix najtaniej w historii? Promocja nie dla każdego.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.