niedziela, 23 czerwca

Prowadzisz nowoczesny dom, w którym nie brakuje inteligentnych smart-rozwiązań? Inteligentne urządzenia Tesla pomogą mądrze zarządzać zasobami.

Piątek 24 listopada to dzień wokół którego, koncentrują się największe przedświąteczne wyprzedaże. Tego dnia wypada Black Friday. Jest to czas, kiedy za niewielkie pieniądze można nabyć urządzenia, o których już od dawna rozmyślamy. Jednak wiele sklepów wychodzi naprzeciw i wyprzedaże organizuje już wcześniej. Ponieważ okres sprzedaży towarów w promocyjnych cenach jest rozłożony na wiele dni to doskonała okazja, by na spokojnie przemyśleć komu jaki chcemy sprawić prezent, albo zastanowić się czego sami potrzebujemy dla siebie lub do swojego mieszkania.

Przeczytaj również o Black Friday: Roboty sprzątające Roborock taniej nawet o 1000 zł.

Produkty marki Tesla w Biedronce

Ciśnieniomierz Tesla Smart

Ciśnieniomierz Tesla Smart dokonuje pomiarów ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna. Wynik odczytuje się na wyświetlaczu LED. Urządzenie łączy się przez Bluetooth ze smartfonem, gdzie w aplikacji Tesla Smart można sprawdzać poprzednie pomiary. Ciśnieniomierz wysyła również sygnał dźwiękowy w momencie wykrycia nieprawidłowości w pracy serca. Urządzenie sprzedawane jest w regularnej cenie za 349 zł. Promocja wiąże się z zakupem drugiego ciśnieniomierza Tesla, którego posiadaczem można stać się wydając zaledwie 1 złotówkę.

Cena: 349,00 zł Przejdź do sklepu

Termometr Tesla Smart

Bezdotykowy termometr Tesla Smart po zmierzeniu temperatury podaje wynik widoczny na wyświetlaczu LED. Urządzenie informuje sygnałem dźwiękowym o gorączce. Co ciekawe, termometr mierzy również temperaturę na przykład wody i innych obiektów. Poprzez aplikację Tesla Smart można odczytywać w telefonie poprzednie pomiary. Urządzenie do 17 grudnia można nabyć w 50% promocji.

Cena: 199,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Kamera IP Tesla Smart Camera 360

IP Tesla Smart Camera 360 to kamera obrotowa 360°. Wyposażona jest w czujnik CMOS 1/2,9″ o rozdzielczości 2 Mpix, który wraz z funkcją podczerwieni umożliwia wychwycenie wielu szczegółów. Funkcja wykrywania ruchu wysyła natychmiast powiadomienie poprzez aplikację Tesla Smart do użytkownika. Ponadto możliwe jest prowadzenie dwukierunkowej rozmowy. Kamerę IP Tesla Smart Camera 360 można kupić do 17 grudnia w wyprzedażowej cenie, gdzie objęta jest 40% obniżką.

Cena: 199,00 zł Cena: 119,00 zł Przejdź do sklepu

Nawilżacz powietrza Tesla Smart

Nawilżacz powietrza Tesla Smart przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 21 m². Pracę urządzenia można regulować wybierając jeden z trzech trybów. Czas nawilżania powietrza można na ustawić na 2, 4 lub 8 godzin. Nawilżacz w promocji jest do 17 grudnia i można go nabyć o 21 % taniej względem ceny regularnej.

Cena: 329,00 zł Cena: 259,00 zł Przejdź do sklepu

Urządzenia Tesla w Media Expert

Szczoteczka soniczna Tesla TS200

Szczoteczka ultradźwiękowa Tesla TS200 wykonuje ruchy soniczne z prędkością 42 000 ruchów/minutę. Dzięki temu skutecznie czyści zęby oraz zapobiega powstawaniu osadu. Pracę szczoteczki można regulować wybierając tryb Standardowy, Lekki, Pielęgnacji dziąseł lub Wybielania. Co 30 sekund pojawia się wibracja, która jest informacją o konieczności zmiany czyszczonej ćwiartki zębów, a po 2 minutach automatycznie wyłącza się. Aplikacja Tesla Smart dostarcza informacji jak jeszcze lepiej dbać o zęby. Choć szczoteczka TS200 nie jest w promocji to jest nowością w ofercie marki Tesla.

Cena: 169,00 zł Przejdź do sklepu

Gniazdko Tesla Smart TSL-SPL-1 Wi-Fi

Inteligentne gniazdko TESLA Smart TSL-SPL-1 Wi-Fi monitoruje zużycie energii danego urządzenia. Aplikacja Tesla Smart umożliwia kontrolowanie oraz zarządzanie pracą gniazdka z dowolnego miejsca. Daje zatem szansę na przykład na włączenie ogrzewania w domu, w czasie kiedy jeszcze jesteśmy w pracy.

Cena: 84,00 zł Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.