poniedziałek, 15 lipca

Dla miłośników urządzeń typu Smart i zwolenników marki EZVIZ najbliższe tygodnie zdecydowanie będą w kolorze black. Black Friday oczywiście. Aż do 11 grudnia korzystając z oferty partnerów marki, możesz zdobyć swojego po niezwykle okazyjnej cenie. Rabaty sięgają 35 procent!

Oferta EZVIZ – miesiąc jedyny w swoim rodzaju

Jeśli czekałeś na właściwy moment, w którym sprawienie sobie sprzątającego robota będzie dla Ciebie najkorzystniejsze, to właśnie nadszedł. EZVIZ, producent inteligentnego wyposażenia dla domu, ogłosił wielką wyprzedaż. Wśród oferowanych po obniżonych cenach sprzętów znajdziesz znane już i docenione przez użytkowników odkurzacze bezprzewodowe i roboty odkurzające.

Z oferty producenta można skorzystać już od 16 listopada, a koniec szalonego miesiąca wyznaczono na 11 grudnia. Black Friday’owe oferty znajdziemy między innymi na platformie sprzedażowej Allegro, Media Expert czy Rozetka.

Urządzenia sprzątające EZVIZ – wybrane modele w specjalnej ofercie

Z okazji Black Friday EZVIZ udostępnia w sprzedaży modele najnowszych urządzeń. Zobacz pełną listę i sprawdź, gdzie możesz zdobyć swojego nowego domowego pomocnika.

Odkurzacz myjący bezprzewodowy EZVIZ RH1

EZVIZ RH1 to nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy. Urządzenie może zarówno skutecznie zamiatać, myć, jak i odkurzać. Wyposażony między innymi w funkcję inteligentnego wykrywania plam, automatyczną regulację ilości wody czy mocy ssania, sprawdzi się nawet przy dłuższym sprzątaniu, niezależnie od uporczywości koniecznych do usunięcia zabrudzeń.

Model EZVIZ RH1 teraz dostępny w promocji w cenie 1299 złotych.

Odkurzacz myjący bezprzewodowy EZVIZ RH2

Podobnie jak model EZVIZ RH1 odkurzacz bezprzewodowy RH2 to inteligentny sprzęt wielofunkcyjny, który z pewnością wzbogaci nasze AGD. Bezszczotkowy silnik osiągający 72 tysiące obrotów na minutę zapewnia skuteczne mycie, odkurzanie i zamiatanie. Antybakteryjna obudowa jest bezpieczna dla zdrowia, a wbudowanie oświetlenie LED pozwala na jeszcze dokładniejsze oczyszczanie każdej powierzchni.

Model EZVIZ RH2 teraz dostępny w promocji w cenie 1899 złotych.

Robot sprzątający EZVIZ RS2

EZVIZ RS2 to niezawodny, wyposażony w wytrzymały akumulator robot sprzątający. Łączące w sobie funkcję mopa i odkurzacza, sterowane za pomocą aplikacji urządzenie to innowacyjne podejście do sprzątania. RS2 może zaplanować trasy czyszczenia, dzięki czemu samodzielnie dba o czysto w domu i nie tylko. Robot EZVIZ RS2 posiada funkcję samoczyszczenia. Nie potrzebuje też niczyjej pomocy przy zmianie kolejnych wkładów filtrujących. Urządzenie kompatybilne z Google Assistant i Amazon Alexa.

Model EZVIZ RS2 teraz dostępny w promocji w cenie 2499 złotych.

Robot sprzątający EZVIZ RE5

EZVIZ RE5 to kolejne sprytne urządzenie, z pomocą którego nie tylko odkurzysz, ale też umyjesz podłogi. Wydajny akumulator i wysoka moc ssania pozwalają na jednorazowe oczyszczenie powierzchni do 300m². Zaawansowana technologia pozwala urządzeniu na wykrywanie wszelkiego rodzaju przeszkód i umożliwia mu ich omijanie. Sterowanie robotem jest możliwie z poziomu aplikacji mobilnej EZVIZ oraz za pośrednictwem asystentów Google Home i Alexa.

Robot sprzątający EZVIZ RE5 teraz dostępny w promocji w cenie 899 złotych.

Robot sprzątający EZVIZ RE5 PLUS

Następny oferowany w promocyjnej cenie pomocnik sprzątający to robot piorący ze stacją dokującą. Inteligentna nawigacja, wydajny filtr, moc ssania równa 4000 Pa i pojemny zbiornik na wodę to gwarancja domu utrzymanego w najlepszym porządku. Urządzenie może planować swoje działania samodzielnie. Personalizacja przez użytkownika jest oczywiście możliwa przy użyciu wygodnej aplikacji mobilnej EZVIZ.

Model EZVIZ RS2 PLUS teraz dostępny w promocji w cenie 1099 złotych.

Robot sprzątający EZVIZ RC3

Robot sprzątający EZVIV RC3 to doskonały przykład wysoce skutecznego produktu AGD w niewysokiej cenie. Wyposażony we wszystkie niezbędne do komfortowego użytkowania funkcje robot EZVIZ RC3 sprawnie zajmie się Twoim domem, by po zakończonej pracy spokojnie oddalić się do bazy ładującej. Duża moc ssania gwarantuje dokładne usuwanie zanieczyszczeń, w tym również sierści zwierząt.

Model EZVIZ RC3 teraz dostępny w promocji w cenie 599 złotych.

Robot sprzątający EZVIZ RC3 Plus

Podobnie jak pozostałe modele robot RC3 Plus to urządzenie, bez którego ciężko będzie się obejść. Poza funkcjami, które są wspólne dla wymienionych wcześniej modeli, EZVIZ RC3 Plus wyposażono w duży, czterolitrowy pojemnik na kurz, który pozwala na aktywne sprzątanie bez konieczności opróżniania przez 90 dni. Gdy zbiornik zostanie zapełniony, robot kieruje się do swojej stacji ładowania, gdzie następuje automatyczne opróżnienie pojemnika.

Wyposażone w trzy tryby pracy urządzenie sprzątające może swobodnie manewrować na przestrzeni całego mieszkania, przemierzać trasę sprzątania wzdłuż ścian lub skupić się na oczyszczaniu konkretnych punktów, w których pojawiły się trudne do usunięcia zabrudzenia. Sterowanie robotem RC3 Plus odbywa się za pośrednictwem dołączonego do zestawu pilota.

Model EZVIZ RC3 Plus teraz dostępny w promocji w cenie 899 złotych.

Black Month z EZVIZ trwa

Jak poinformował EZVIZ, artykuły w cenach promocyjnych w kolejnych dniach oferować będą również inny partnerzy producenta. Poza wspomnianymi już wcześniej, propozycji można będzie szukać w sklepie online EC Systems, X-KOM, Media Markt, RTV Euro AGD, Techlord oraz Neonet.

Jeśli interesują Cię nasze opinie o produktach marki EZVIZ, zapraszamy do pozostałych artykułów.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.