Multicooker w promocji na Amazon. Tefal Cook4Me za jedyne 1942 zł

Amazon wciąż próbuje zagościć w sercach polskich klientów, ale nie jest łatwe zadanie. Platforma sprzedażowa zdaje się być równie obca Polakom, co Polacy są obcy samemu Amazonowi. Wszystko to sprawia, że wyszukiwanie atrakcyjnych promocji bywa prawdziwą męką dla użytkowników przyzwyczajonych np. dla Allegro. Czasami przy odrobinie zaangażowania można wyłapać pewne perełki.

Tefal Cook4Me za 1942 zł. Jak to możliwe?

Wielokrotnie mieliśmy okazję opisywać i nagrywać dla Was urządzenie Tefal Cook4Me, które jest inteligentnym szybkowarem, a więc hybrydą multicookera i garnka ciśnieniowego. Warto przeczytać chociażby:

Urządzenie jest rewelacyjne i warte swojej ceny, która w polskich sklepach wynosi około 2140 zł. Jeśli wpiszemy do wyszukiwarki Amazonu hasło „Tefal Cook4Me” to nie znajdziemy nic ciekawego. Okazuje się bowiem, że znalezienie promocji wymaga pewnej sztuczki.

Wszystko za sprawą pozycjonowania produktów Tefala na poszczególnych rynkach. Marka Tefal należy do firmy GroupSEB, która ma w swoim portfolio również markę Moulinex. W niektórych krajach dobrze nam znane produktu Tefala są po prostu sprzedawane jako produkty Moulinex i dokładnie z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Cook4Me. W tym wypadku mamy najprawdopodobniej do czynienia za sprzętem przeznaczonym na rynek francuski, który jednak można kupić na polskiej odsłonie Amazon z darmową dostawą w 48 godzin.

Moulinex Cook4Me Cookeo Touch

Dokładna nazwa robota, który jest klonem Tefala Cook4Me, to Moulinex Cookeo Touch, a link do bezpośredniej oferty znajdziecie tutaj. Niestety nie wiem jak wygląda kompatybilność urządzenia z językiem polskim (Tefal Cook4Me jest w pełni spolszczony i posiada nawet kilka dedykowanych przepisów na nasz rodzimy rynek), jestem natomiast pewny, że oprogramowanie działa w języku angielskim i posiada anglojęzyczną instrukcję.