Jeżeli poszukujesz ekspresu do kawy to właśnie nadarza się gorąca okazja! Modele Siemens w atrakcyjnej cenie.

Automatyczny ekspres do kawy umożliwia przygotowanie zarówno mocnego espresso, które stawia na nogi jak i delikatniejszych w smaku specjałów kawowych. Aromat, który unosi się już w chwili mielenia ziaren działa pobudzająco na nasze zmysły. Mała czarna dobrze sprawdzi się z samego rana, ponieważ dzięki swojej intensywności działa tak, że dodaje nam wiele energii. Dzięki temu możemy dziarsko ruszyć w kolejny dzień wypełniony obowiązkami. Natomiast dzięki wbudowanej dyszy parowej możemy smakować i degustować różne propozycje kaw mlecznych.

Poszukujesz ekspresu do kawy, lecz dysponujesz budżetem do 1500 zł? Sprawdź, jakie modele w tej kwocie wybraliśmy.

Ekspres Siemens EQ.6 Plus S700 TE657313RW

Ekspres Siemens EQ.6 Plus S700 TE657313RW można aktualnie kupić w promocji w sklepie Media Expert do 3 sierpnia 2023 r. Podając kod ML2807-030823 można stać się posiadaczem tego modelu za 3 299 zł, co oznacza, że aż 200 zł pozostaje w naszej kieszeni w porównaniu do ceny regularnej.

Ekspres Siemens ma moc 1500 w i wytwarza ciśnienie 19 bar. Wyposażony jest w ceramiczny młynek do kawy ceramDrive, który mieli ziarna na równej wielkości drobinki, dzięki czemu wydobywa się pełnia aromatu i smaku. Ilość kawy, która będzie zaparzana oraz jej moc, można regulować i dostosowywać do własnych preferencji smakowych. Aby to zrobić należy wybrać odpowiednie ustawienia na panelu dotykowym. Można także wybrać tam jedną z dziewięciu gotowych receptur Americano, Cappuccino, Cortado, Espresso, Espresso Macchiato, Flat White, Kawa czarna, Kawa mleczna, Latte Macchiato. Jeżeli jednak miałbyś ochotę napić się bardzo mocnej małej czarnej wybierz funkcję aromaDouble Shot. Dzięki temu w twojej filiżance znajdzie się napar pełen intensywnego i aromatycznego płynu.

Urządzenie wyposażone jest w system sensoFlow, który dba o to, by kawa była parzona w temperaturze 90 do 95°C. Jednocześnie można zaparzyć jedną lub dwie filiżanki czarnej lub mlecznej kawy. Wystarczy wlać mleko do zbiornika, by już po chwili smakować delikatniejsze w smaku specjały kawowe. Warto wiedzieć, że model EQ.6 Plus S700 TE657313RW posiada jeszcze jedną ciekawą funkcję. IndividualCup Volume umożliwia przygotowanie takiej porcji kawy na jaką właśnie masz ochotę. Można wybrać jedną z pięciu pojemności, od małej, poprzez średnią aż do dużej.

Urządzenie wyposażone jest w pojemnik na kawę, który mieści 300 gram ziaren, zaś zbiornik na wodę ma pojemność 1,7 l. Znajduje się na nim oznaczenie poziomu wody, dzięki czemu można wlać tyle płynu ile jest niezbędne. Producent podaje, że ekspres ma wymiary 47,9 x 28 x 38,5 cm. Ponadto ekspres Siemens wyposażony jest w funkcję automatycznego czyszczenia i automatycznego płukania po każdej przygotowanej kawie. Dzięki temu, każda kolejna filiżanka, będzie smakować tak samo jak ta pierwsza. Dodatkowo urządzenie ma wbudowany program serwisowy System calc’nClean, który umożliwia odkamienianie.

Ekspres Siemens EQ.6 Plus S300 TE653M19RW

Model ten trafił właśnie na promocję, która będzie trwać aż do 7 września 2023 r w sklepie Media Expert. Obecnie, podając kod MO2807-070923, można go nabyć za 2 699 zł, co oznacza, że możemy stać się jego posiadaczami wydając 400 zł mniej niż wskazuje cena regularna.

Ekspres Siemens EQ.6 Plus S300 TE653M19RW pod wieloma względami jest bardzo podobny do urządzenia opisanego powyżej. Dlatego skupię się teraz na podkreśleniu tego, co odróżniona te dwa modele od siebie. Ekspres ten ma moc 1500 W, lecz pompa wytwarza ciśnienie o wartości 15 bar. Na dotykowym panelu można wybrać jedną z sześciu gotowych propozycji kawowych: Cappuccino, Crema, Espresso, Espresso Macchiato, Kawa mleczna, Latte Macchiato. Jednocześnie można przygotować dwie filiżanki kawy czarnej, natomiast tylko jedną kawę mleczną.

Ciekawą funkcją jest zapamiętywanie ustawień ulubionej kawy, dzięki czemu kolejny raz parząc kawę nie trzeba znowu wybierać regulacji mocy i ilości kawy. To co wizualnie odróżnia ten ekspres to pojemnik na mleko, który stoi obok urządzenia, natomiast w modelu EQ.6 Plus S700 TE657313RW zbiornik ten jest zabudowany. Choć gabaryty ekspresu są bardzo podobne do porównywanego modelu, to jednak nieznacznie się różnią i wynoszą 46,8 x 28,1 x 38,5 cm.

Zapoznaj się także z naszym poradnikiem, z którego dowiesz się jaki model ekspresu do kawy wybrać?

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.