Vorwerk rzuca nową promocję na Kobold. W końcu coś nie tylko dla miłośników Thermomixa!

Promocja na Kobold, czyli odkurzacz o absurdalnie wysokiej cenie i równie wysokiej funkcjonalności. Vorwerk przygotował ciekawą ofertę, która może zachęcić do zakupu tych, którzy nadal się wahają. Tak, dla mnie także Kobold jest zbyt drogi, ale promocja powoli mnie przekonuje.

Firma Vorwerk świętuje swoje okrągłe 140 lat na rynku. Z tej okazji postanowiła przygotować niezwykłą promocję. To pierwsza, jak dotąd, taka okazja na zakup odkurzacza Kobold. Co dokładnie obejmuje akcja promocyjna? Z okazji 140. urodzin producent systemu do utrzymania czystości Kobold zaprezentował ofertę, którą można znaleźć pod szyldem „40 rat na 140 lat”. Jeśli chcesz wydać sporo pieniędzy na sprzęt do sprzątania, lepiej się pospiesz. Promocja obowiązuje bowiem tylko w okresie od 2 sierpnia do 27 sierpnia 2023 roku.

Ekspresowo podana historia marki Vorwerk

Historia marki Vorwerk sięga 1883 roku, kiedy to Carl Vorwerk założył niewielką fabrykę dywanów. Owa fabryka na przestrzeni kolejnych lat przekształciła się w dzisiejsze przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu. W 1930 roku marka wprowadziła na rynek pierwszy pionowy odkurzacz Kobold (swoją drogą ciekawe, czy był równie drogi co jego dzisiejszy odpowiednik).

Dziś Vorwerk znamy przede wszystkim z wielofunkcyjnego robota kuchennego. Thermomix, bo o nim oczywiście tu mowa, to flagowy sprzęt marki. Podejrzewam, że stanowi on bardziej przyjazną dla portfela opcję niż Kobold.

kobold red dot award

Promocja na Kobold

Dzisiaj w ofercie Vorwerk dostępny jest innowacyjny i modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7, który w połączeniu z inteligentnym robotem sprzątającym Kobold VR7 może stworzyć całkiem sensowny zestaw.

No, ale nie ma co ukrywać. Kobold to sprzęt z najwyższej półki cenowej. Dlatego nic dziwnego, że Vorwerk w ramach akcji promocyjnej oferuje bardzo korzystne warunki finansowania. W ramach promocji „40 rat na 140 lat” można bowiem wybrać jeden z proponowanych planów płatności z zerowym oprocentowaniem. Możesz rozłożyć płatność na 10, 20, 36 lub nawet 40 rat. Co ważne, bez żadnych dodatkowych kosztów. Korzystnie?

Kobold mimo wszystko nie jest na twoją kieszeń? Sprawdź, jak można legalnie kupić Thermomixa!

Fot. Ilustracje w treści to materiały prasowe Vorwerk Group