MAID Oven to nie jest zwykły piekarnik. To rewolucja w świecie gotowania, można by rzec, Kuchenna Rewolucja. Gadżet łączy w sobie cechy wielofunkcyjnego pieca i asystenta pomocnego w kuchni. Oprócz obróbki termicznej pokarmów urządzenie potrafi także powiedzieć co i w jaki sposób można ugotować z dostępnych składników.

[iframe src=”https://www.kickstarter.com/projects/sectorqube/maid-oven-make-all-incredible-dishes/widget/video.html” width=”100%” height=”480″]

MAID, dzięki podłączeniu do internetu ma dostęp do niemalże nieograniczonej liczby przepisów. Użytkownik zaś, może wybierać odpowiednie receptury na podstawie wybranych składników, rodzaju potrawy czy po prostu zapytać o proponowane danie. Okazuje się, że gadżet będzie także potrafił uczyć się preferencji danego użytkownika czy nawet oszacować jaką kaloryczność, w przybliżeniu, powinno mieć danie.

MAID

Urządzenie będzie miało w swojej bazie nie tylko przepisy, ale także filmy pokazujące w jaki sposób można coś ugotować, dzięki takiemu uproszczeniu gotowanie ma być przyjemnością, a poradzi z nim sobie nawet przeciętny facet. Zarówno filmy, jak i same przepisy będą przesyłane do bazy danych przez entuzjastów gotowania na całym świecie, tworząc tym ciekawą społeczność kucharską. Gadżet może być sterowany dotykowo, ale także, co ważne w przypadku rąk ubrudzonych, chociażby ciastem, gestem i głosem. Oprogramowanie piekarnika może być aktualizowane bezprzewodowo, przez internet.

MAID

Sam piec posiada funkcję mikrofalówki, grilla, podgrzewacza i, rzec jasna, piekarnika. MAID sam ustawi czas obróbki termicznej (można w niego rzecz jasna ingerować). Integralną częścią piekarnika jest aplikacja dostępna na smartfony. Wyświetli ona informacje o tym, że pieczenie zostało zakończone. Poza tym apka jest w stanie wykrywać co robi użytkownik i na tej podstawie określać kaloryczność dania, wskaźnik ten natomiast będzie miał znaczenie podczas sugerowania posiłku przez MAID. Dodatkowo, dzięki aplikacji, za pomocą smartfona można kontrolować piec oraz czytać i tworzyć przepisy. Cena gadżetu w przedsprzedaży wynosi 449$, cena regularna będzie z pewnością wyższa.

MAID

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *