Luna to koncept poszewki na łóżko, które zamieni je w łóżko inteligentne. Gadżet będzie potrafił zarządzać temperaturą łóżka, śledzić sen czy nawet zintegrować się z inteligentnym domem, jeżeli w takim właśnie będzie się znajdował. Wszystko to dla zwiększenia komfortu i polepszenia jakości snu.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/VlS5SMVeKn0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Gadżet zapewnia wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest spersonalizowana temperatura, dwie osoby śpiące na jednym łóżku mogą, niezależnie od siebie, wybrać dwie różne temperatury. Będzie to o tyle skuteczne, o ile w nocy nie nastąpią jakiekolwiek migracje pomiędzy miejscami.

Luna

Luna jest w stanie śledzić jakość snu, rytm serca i częstotliwość oddechów bez konieczności zakładania nieporęcznych opasek. Gadżet korzysta z tych informacji i poniekąd uczy się użytkownika, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki do spania.

Luna

Luna spełni także funkcje budzika, wykrywając fazy snu, będzie wstanie obudzić w fazie lekkiego snu, co sprawi, że użytkownik wstanie rześki i pełen energii. Dodatkowo, gadżet powiązany jest z aplikacją na smartfona, która pozwoli na samodzielną obsługę i ustawienie indywidualnych parametrów.

Luna

Cena Luna jest zależna od wielkości. W przedsprzedaży będzie wynosiła od 179$ do 229$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *