Szukasz ekspresu kolbowego, za którego pomocą zaparzysz idealne espresso, albo cappuccino? Wyszukaliśmy taki w dobrej cenie.

kawa mleczna latte szklanka z kawą

Ekspres kolbowy wyposażony jest w pompę wodną, która wytwarza odpowiednie ciśnienie, by zaparzyć idealne espresso. Zmielone ziarna kawy umieszczane są w kolbie. Następnie zaparzane są gorącą wodą, która spływając do filiżanki, zabiera z nich całe bogactwo smaku i aromatu. Czarny napar, który pojawia się w filiżance to ekstrakt, na którego powierzchni tworzy się gęsta crema z orzechową pianką. To nie wszystko, bo także napoje typu cappuccino lub latte przygotujesz samodzielnie. Wystarczy podgrzać lub spienić mleko, by móc się delektować specjałami kawowymi. Brzmi dobrze? Jeżeli poszukujesz takiego sprzętu to właśnie wyszukaliśmy ekspres kolbowy MPM MKW-06M w sklepie Media Markt w atrakcyjnej cenie. Kupując go teraz, możesz zaoszczędzić ponad 30 zł. Niestety nie podano do kiedy trwa promocja, więc warto już skorzystać z tej okazji.

Zastanawiasz się nad zakupem ekspresu automatycznego w cenie do 1500 zł? Zapoznaj się z tym artykułem.

Ekspres kolbowy MPM MKW-06M

Ten ekspres ciśnieniowy jest dla tych kawoszy, którzy najwięcej przyjemności czerpią z samodzielnie przygotowanej kawy. Urządzenie jest energooszczędne – nagrzewa się bardzo szybko, bo zaledwie w 45 sekund. Nim przygotujesz kolbę z kawą, połóż filiżanki na ekspresie, w ten sposób napar przygotowany nawet w małej szklance, zachowa temperaturę. Z pomocą ekspresu kolbowego szybko przygotujesz aromatyczne espresso z gęstą orzechową cremą. Dzięki temu, że jest wyposażony w dyszę spieniającą mleko, także napoje mleczne są w zasięgu Twojej ręki.

Ekspres kolbowy MPM MKW-06M

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Włącznik czasowy, Włącznik/wyłącznik podgrzewacza wody z lampką kontrolną, Podgrzewanie filiżanek, Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Spienianie mleka, Automatyczne przygotowywanie kaw Caffe Latte, Cappuccino i Espresso
  • Pojemność zbiornika na wodę 1,7 l
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 349,00 zł Cena: 314,10 zł Przejdź do sklepu