Poszukujesz urządzenia, które rozwiąże problem z przesuszonym powietrzem? Znaleźliśmy nawilżacz, który dodatkowo jest w dobrej cenie.

oczyszczacz, Fot. autor/Pexels
Fot. Pexels

Zadaniem nawilżacza jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza w naszym mieszkaniu. Prawidłowa wartość powinna wynosić pomiędzy 40% do 60% wilgotności. Zbyt suche może być przyczyną wielu dolegliwości, na przykład może nasilać infekcje górnych dróg oddechowych, zmiany skórne lub alergie. Wiele osób kojarzy przesuszone powietrze z sezonem grzewczym. Słusznie, jednak warto zwrócić uwagę, że nadchodzący sezon letni także temu sprzyja, zwłaszcza kiedy będziemy korzystać z klimatyzacji. Poszukujesz takiego właśnie urządzenia? Znaleźliśmy nawilżacz powietrza Philips Seria 2000 HU4801/01 w sklepie MediaMarkt, który jest aktualnie w promocji i można go kupić taniej o 20 zł.

Szukasz informacji o oczyszczaczach powietrza z funkcją nawilżania? Propozycje takich urządzeń znajdziesz w tym artykule.

Nawilżacz powietrza Philips Seria 2000 HU4801/01

Nawilżacz powietrza Philips przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 25 m2. Posiada dwa stopnie nawilżania – cichy i standardowy, tak więc możemy jego pracę dostosować do warunków panujących w domu. Doskonale sprawdzi się nocą w sypialni – nawilżacz generuje hałas na poziomie 26 dB, co można porównać do bardzo cichego szeptu. Urządzenie rozbija cząsteczki wody na bardzo drobną mgiełkę. Dzięki temu jest ona wolna od składników mineralnych, a opadające drobinki wody nie tworzą białych plam (osadów wapiennych).

Nawilżacz powietrza Philips Seria 2000 HU4801/01

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Ilość stopni nawilżania: 2, Kontrola poziomu wody, Automatyczne wyłączenie w razie braku wody, Wskaźnik pustego zbiornika na wodę
  • Poziom hałasu: 26 dB
  • Pojemność zbiornika: 2 l
  • Rodzaj nawilżania: ewaporacyjne
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 25 m2
  • Wydajność: 4,8 l pary/dobę
  • Wymiary: 33,9 x 24,9 x 24,9 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 399,00 zł Cena: 379,00 zł Przejdź do sklepu