Poszukujesz urządzenia, które rozwiąże problem z przesuszonym powietrzem? Znaleźliśmy nawilżacz, który dodatkowo jest w dobrej cenie.

Fot. Pexels

Zadaniem nawilżacza jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza w naszym mieszkaniu. Prawidłowa wartość powinna wynosić pomiędzy 40% do 60% wilgotności. Zbyt suche może być przyczyną wielu dolegliwości, na przykład może nasilać infekcje górnych dróg oddechowych, zmiany skórne lub alergie. Wiele osób kojarzy przesuszone powietrze z sezonem grzewczym. Słusznie, jednak warto zwrócić uwagę, że nadchodzący sezon letni także temu sprzyja, zwłaszcza kiedy będziemy korzystać z klimatyzacji. Poszukujesz takiego właśnie urządzenia? Znaleźliśmy nawilżacz powietrza Philips Seria 2000 HU4801/01 w sklepie MediaMarkt, który jest aktualnie w promocji i można go kupić taniej o 20 zł.

Szukasz informacji o oczyszczaczach powietrza z funkcją nawilżania? Propozycje takich urządzeń znajdziesz w tym artykule.

Nawilżacz powietrza Philips Seria 2000 HU4801/01

Nawilżacz powietrza Philips przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni 25 m2. Posiada dwa stopnie nawilżania – cichy i standardowy, tak więc możemy jego pracę dostosować do warunków panujących w domu. Doskonale sprawdzi się nocą w sypialni – nawilżacz generuje hałas na poziomie 26 dB, co można porównać do bardzo cichego szeptu. Urządzenie rozbija cząsteczki wody na bardzo drobną mgiełkę. Dzięki temu jest ona wolna od składników mineralnych, a opadające drobinki wody nie tworzą białych plam (osadów wapiennych).

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Ilość stopni nawilżania: 2, Kontrola poziomu wody, Automatyczne wyłączenie w razie braku wody, Wskaźnik pustego zbiornika na wodę
  • Poziom hałasu: 26 dB
  • Pojemność zbiornika: 2 l
  • Rodzaj nawilżania: ewaporacyjne
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 25 m2
  • Wydajność: 4,8 l pary/dobę
  • Wymiary: 33,9 x 24,9 x 24,9 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 399,00 zł Cena: 379,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.