Poszukujesz oczyszczacza, który usunie zanieczyszczenia, a dodatkowo nawilży powietrze? Właśnie taki znaleźliśmy w atrakcyjnej cenie.

Zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza wszelkich pyłów, alergenów i patogenów. Dzięki temu my mamy szansę zdrowo oddychać. Dodatkowo ten model wyposażony jest w funkcję nawilżenia, co jest niezmiernie ważne w mieszkaniach, w których często powietrze bywa przesuszone. Nazbyt suche powietrze działa podrażniająco na skórę oraz górne drogi oddechowe i często bywa przyczyną infekcji. Szukasz takiego wszechstronnego oczyszczacza marki Sharp UA-HD40E-L Plasmacluster? Właśnie taki znaleźliśmy w sklepie Media Expert. Aktualnie można go kupić w atrakcyjnej cenie taniej o 100 zł.

Zastanawiasz się, czy na pewno poszukujesz takiego sprzętu? Ten artykuł jest dla Ciebie.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L Plasmacluster

Oczyszczacz powietrza Sharp przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 26 m2. Wyposażony jest w trzy filtry: wstępny, węglowy i HEPA, dzięki którym usuwane są z powietrza drobnoustroje, pleśnie, zarodniki grzybów, pyłki i alergeny, pyły zawieszone i smog. Ponadto filtry te wspierane są przez czujnik kurzu, dzięki czemu zostaną wyeliminowane między innymi roztocza kurzu domowego. Dodatkowo technologia Plasmacluster Ion umożliwia likwidowanie nieprzyjemnych zapachów. Oczyszczacz Sharp posiada wbudowany nawilżacz, który automatycznie dostosuje poziom wilgotności do aktualnych warunków panujących w mieszkaniu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Jonizator, Czujnik kurzu, Czujnik temperatury, Czujnik wilgotności
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 26 m2
  • Poziom hałasu: 23dB
  • Wymiary: 61,5 x 39,9 x 23 cm
  • Tryb pracy: Antyalergenowy, Auto
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 1399,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.