Poszukujesz oczyszczacza, który usunie zanieczyszczenia, a dodatkowo nawilży powietrze? Właśnie taki znaleźliśmy w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz powietrza sharp

Zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza wszelkich pyłów, alergenów i patogenów. Dzięki temu my mamy szansę zdrowo oddychać. Dodatkowo ten model wyposażony jest w funkcję nawilżenia, co jest niezmiernie ważne w mieszkaniach, w których często powietrze bywa przesuszone. Nazbyt suche powietrze działa podrażniająco na skórę oraz górne drogi oddechowe i często bywa przyczyną infekcji. Szukasz takiego wszechstronnego oczyszczacza marki Sharp UA-HD40E-L Plasmacluster? Właśnie taki znaleźliśmy w sklepie Media Expert. Aktualnie można go kupić w atrakcyjnej cenie taniej o 100 zł.

Zastanawiasz się, czy na pewno poszukujesz takiego sprzętu? Ten artykuł jest dla Ciebie.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L Plasmacluster

Oczyszczacz powietrza Sharp przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 26 m2. Wyposażony jest w trzy filtry: wstępny, węglowy i HEPA, dzięki którym usuwane są z powietrza drobnoustroje, pleśnie, zarodniki grzybów, pyłki i alergeny, pyły zawieszone i smog. Ponadto filtry te wspierane są przez czujnik kurzu, dzięki czemu zostaną wyeliminowane między innymi roztocza kurzu domowego. Dodatkowo technologia Plasmacluster Ion umożliwia likwidowanie nieprzyjemnych zapachów. Oczyszczacz Sharp posiada wbudowany nawilżacz, który automatycznie dostosuje poziom wilgotności do aktualnych warunków panujących w mieszkaniu.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L Plasmacluster

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Jonizator, Czujnik kurzu, Czujnik temperatury, Czujnik wilgotności
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 26 m2
  • Poziom hałasu: 23dB
  • Wymiary: 61,5 x 39,9 x 23 cm
  • Tryb pracy: Antyalergenowy, Auto
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 1399,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu