Linia LoveLife – Ferrari wśród zabawek erotycznych

OhMiBot to firma, która słynie z produkcji świetnie wyglądających masażerów erotycznych. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała ich nowa linia produktów o zachęcającej nazwie LoveLife.

LoveLifeGadżety z kolekcji LoveLife oprócz świetnego wyglądu, który został doceniony nagrodą w kategorii Design przez ekspertów z RedDot, wydają się spełniać także wszelkie funkcje użytkowe, jakie spełniają masażery erotyczne. Znajdują się w niej między innymi masażer punktu G, tradycyjny wibrator, dyskretny i podręczny wibrator, gadżet pozwalający na ćwiczenie mięśni PC, czy nakładka wibrująca na penisa.

LoveLife

Wszystkie prezentowane gadżety są w pełni bezpieczne dla ciała, a ich ładowanie następuje po podpięciu do gniazda USB. Pełna wodoodporność dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Cena jednego urządzenia waha się od 45$ do 99$, producent zapewnia 1 rok gwarancji.

LoveLifeLinia LoveLife oprócz gadżetów erotycznych została wzbogacona także o ekologiczny lubrykant stworzony na bazie wody, dzięki temu bez problemu może być używany wraz z prezerwatywami.

LoveLife