Scyzoryki szwajcarskie, oprócz swojej niezawodności, charakteryzują się także wszechstronnością i dokładnością. Można nimi zrobić niemalże wszystko to, czego potrzebuje dorosły facet, od upolowania zwierza zaczynając, a na otwarciu piwa kończąc. KiiTAG 2 to gadżet, który jest swego rodzaju scyzorykiem dla smartfona.

Gadżet wielkością przypomina składane kluczyki samochodowe. Bez problemu zmieści się w kieszeni, niewielki rozmiar pozwala aby użytkownik miał go zawsze przy sobie. Pozornie nie wygląda na nadzwyczajne urządzenie. Skrywa w środku jednak wiele zaskakujących funkcji.

KIITAG2

Pierwszą z nich jest powerbank, który daje możliwość ładowania smartfona przez dwie godziny, oczywiście kabel także umieszczony jest wewnątrz gadżetu. Kolejną jest przenośna pamięć, czyli wyposażenie urządzenia w funkcje pendrivea.

KIITAG2Pomysłodawcy wyposażyli KiiTAG 2 także w latarkę, oraz w funkcję znajdowania smartfona czy obsługiwania go za pomocą gadżetu. Użytkownik może, bez fizycznego dostępu do smartfona, robić zdjęcia, nagrywać głos czy sterować muzyką. Wszystko dzięki połączeniu Bluetooth. Cena produktu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 40$ (wersja 8GB), a kończy na 80$ (16 GB).

KiiTAG2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *