Szukasz eko kosiarki do pielęgnacji swojego trawnika? Ta akumulatorowa kosiarka jest do zgarnięcia w promocyjnej cenie!

Kosiarek na rynku mamy bardzo dużo i coraz trudniej wybrać taki model, który spełni nasze oczekiwania. Akumulatorowe wyróżniają się tym, że są bardziej eko, bo nie emitują spalin, tak jak kosiarki spalinowe. Nie posiadają też plączącego się kabla, na który stale trzeba uważać, kosząc urządzeniem elektrycznym. Jeżeli szukasz kosiarki akumulatorowej, to aktualnie w sklepie Media Expert, można kupić kosiarkę akumulatorową marki Gardena PowerMax 32/36V P4A 14621-55 o ponad 200 zł taniej od ceny regularnej.

Poszukujesz najlepszego urządzenia do pielęgnacji trawnika w swoim ogrodzie? Sprawdź, co pisaliśmy o robotach koszących.

Kosiarka akumulatorowa Gardena PowerMax 32/36V P4A 14621-55

Akumulatorowa kosiarka Gardena wyposażona jest w mocny bezszczotkowy silnik indukcyjny PowerPlus. Zasilany jest on akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 40V i pojemności 4000mAh. Wskaźnik LED informuje o tym, jaki jest stan naładowania akumulatora. Urządzenie posiada kosz na trawę o pojemności 30 l z wygodnym uchwytem do przenoszenia. Kosiarka jednorazowo ścina pas trawy o szerokości 32 cm. Istnieje możliwość regulacji wysokości koszenia w zakresie od 2 – 6 cm. Ponieważ niewiele waży (9 kg), łatwo się nią manewruje. Do prezentowanego modelu należy osobno dokupić akumulator i ładowarkę.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: QuickFit, System CnC, Uchwyt ErgoTec
 • Rodzaj regulacji: Centralna (10-stopniowa)
 • Pojemność akumulatora: 2,5 Ah
 • Pojemność kosza: 30 l
 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • Waga: 9 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1279,99 zł Cena: 1059,99 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 17.05.2023 r.

Promocja na kosiarkę akumulatorową marki Gardena PowerMax 32/36V P4A 14621-55 nadal trwa w sklepie Media Expert. Wyszukałam w atrakcyjnej cenie także w tym sklepie kosiarkę akumulatorową PowerMax Li-40/32 5033-20. Można ją kupić o ponad 650 zł taniej od ceny regularnej. Promocja obowiązuje po podaniu kodu R1905-200523G10 do soboty 20 maja 2023 r. do godziny 9.59.

Kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax Li-40/32 5033-20

Akumulatorowa kosiarka posiada wiele cech wspólnych z modelem wyżej opisanym. Aby się nie powtarzać podkreślę to, co odróżnia model PowerMax Li-40/32 5033-20 od swojej poprzedniczki. Posiada nieznacznie mocniejszy akumulator o pojemności 2,6 Ah. Kosiarka akumulatorowa Gardena PowerMax Li-40/32 5033-20 ma możliwość obsłużenia powierzchni do 280 m2. Boczne grzebienie ułatwiają skoszenie trawy rosnącej wzdłuż krawężników lub linii płotu.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Grzebień do trawy, Wskaźnik poziomu napełnienia kosza
 • Rodzaj regulacji: Centralna (10-stopniowa)
 • Pojemność akumulatora: 2,6 Ah
 • Pojemność kosza: 30 l
 • Poziom hałasu: 86 dB
 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • Waga: 8,4 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1969,99 zł Cena: 1303,20 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.