iRobot Roomba przeceniona o 232 złote na Amazon, taniej jej nie ma

iRobot Roomba 692 trafiło na wyprzedaż, można ją aktualnie kupić o 14% taniej. Porównując innymi sklepami internetowymi, to jest to najtańsza oferta na rynku. Morele sprzedaje ten model ponad 200 złotych drożej.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Standardowa cena tego robota odkurzającego na Amazon wynosi 1 679,01 złotych, po przecenie koszt zakupy spada jednak do 1 446,51 złotych. Jest to bardzo dobra okazja na zakup automatycznego odkurzacza od wiodącego producenta tego typu urządzeń.

Robot ma wysokość 9,5 cm oraz średnice 34 cm. Spory gabaryt niesie za sobą atut trochę większego pojemnika na brud, ma on 0,6 litra. Za zbieranie nieczystości odpowiadają dwie szczotki: jedna sylikonowa i druga z włosiem. Zagwarantować ma to jak najlepsze zbieranie brudu z podłogi, począwszy od drobnej soli po włosy, czy sierść.

iRobot Roomba przeceniona o 232 złote na Amazon

Za dokładne sprzątanie odpowiada system nawigacji adaptacyjnej. Roomba 692 została wyposażona w zestaw czujników, które pozwalają na wykrywanie mebli i sprzątanie wzdłuż ich krawędzi. Jest również w stanie wykryć zbyt duże zmiany wysokości, takie jak schody, i zapobiec upadkom robota. Czujniki odpowiadają również za wykrywanie brudu. Gdy w jakimś miejscu jest go więcej, robot poświęci mu więcej czasu, aby je dokładnie wysprzątać.

Robot sprzedawany jest ze stacją ładowania, do której wraca po zakończonym cyklu lub w momencie zapełnienia pojemnika na nieczystości. Roomba 692 jest kompatybilna z dedykowaną aplikacją iRobot. Możemy w niej ustawić harmonogram pracy lub sprawdzić stan naszego robota.

Jeśli poszukujesz idealnego robota odkurzającego, polecam sprawdzić również obniżki cen na roboty firmy Lefant. Firma specjalizuje się w produkcji małych robotów odkurzających, których średnica wynosi 28 cm, a wysokość mieści się w zakresie od 7,6 do 7,8 cm. Pozwala to im na docieranie pod bardziej opuszczone meble oraz do wąskich zakamarków. Ceny w trakcie obniżek są bardzo atrakcyjne, zaczynając już od 469 złotych za najprostszy model. Dodatkowo, robot odkurzająco-mopujący jest teraz dostępny o 400 złotych taniej na Amazonie – to najlepsza promocja tygodnia.

roboty odkurzające Lefant tak samo jak iRobot Roomba są przecenione na Amazon