czwartek, 20 czerwca

iRobot Roomba 692 trafiło na wyprzedaż, można ją aktualnie kupić o 14% taniej. Porównując innymi sklepami internetowymi, to jest to najtańsza oferta na rynku. Morele sprzedaje ten model ponad 200 złotych drożej.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Standardowa cena tego robota odkurzającego na Amazon wynosi 1 679,01 złotych, po przecenie koszt zakupy spada jednak do 1 446,51 złotych. Jest to bardzo dobra okazja na zakup automatycznego odkurzacza od wiodącego producenta tego typu urządzeń.

Robot ma wysokość 9,5 cm oraz średnice 34 cm. Spory gabaryt niesie za sobą atut trochę większego pojemnika na brud, ma on 0,6 litra. Za zbieranie nieczystości odpowiadają dwie szczotki: jedna sylikonowa i druga z włosiem. Zagwarantować ma to jak najlepsze zbieranie brudu z podłogi, począwszy od drobnej soli po włosy, czy sierść.

Za dokładne sprzątanie odpowiada system nawigacji adaptacyjnej. Roomba 692 została wyposażona w zestaw czujników, które pozwalają na wykrywanie mebli i sprzątanie wzdłuż ich krawędzi. Jest również w stanie wykryć zbyt duże zmiany wysokości, takie jak schody, i zapobiec upadkom robota. Czujniki odpowiadają również za wykrywanie brudu. Gdy w jakimś miejscu jest go więcej, robot poświęci mu więcej czasu, aby je dokładnie wysprzątać.

Robot sprzedawany jest ze stacją ładowania, do której wraca po zakończonym cyklu lub w momencie zapełnienia pojemnika na nieczystości. Roomba 692 jest kompatybilna z dedykowaną aplikacją iRobot. Możemy w niej ustawić harmonogram pracy lub sprawdzić stan naszego robota.

Jeśli poszukujesz idealnego robota odkurzającego, polecam sprawdzić również obniżki cen na roboty firmy Lefant. Firma specjalizuje się w produkcji małych robotów odkurzających, których średnica wynosi 28 cm, a wysokość mieści się w zakresie od 7,6 do 7,8 cm. Pozwala to im na docieranie pod bardziej opuszczone meble oraz do wąskich zakamarków. Ceny w trakcie obniżek są bardzo atrakcyjne, zaczynając już od 469 złotych za najprostszy model. Dodatkowo, robot odkurzająco-mopujący jest teraz dostępny o 400 złotych taniej na Amazonie – to najlepsza promocja tygodnia.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.