Robot odkurzająco-mopujący 400 złotych taniej na Amazon, najlepsza promocja tygodnia

Oszczędzaj mądrze, jeśli właśnie szukasz odkurzacza automatycznego. Na Amazonie dostępne są aż trzy modele w promocji, z rabatami od 32% do aż 40% – to bardzo atrakcyjna oferta.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.


Promocja dotyczy różnych modeli robotów odkurzających. Najwyższy, a zarazem najdroższy z robotów, został przeceniony o 40%, a jego nowa cena wynosi 599,99 złotych. Jest to robot Lefant model M213S, który oprócz standardowej funkcji odkurzania, został rozbudowany o możliwość mopowania podłogi. Drugi z robotów to Lefant Super Slim, który został przeceniony o 37% i można go nabyć teraz za 499,99 złotych. Ostatnim automatycznym odkurzaczem jest Lefant M210, dostępny teraz w cenie 469,00 złotych po obniżce o 37%.

promocja Amazon na trzy roboty odkurzające Lefant

Lefant co to za firma?

Lefant to francuska firma specjalizująca się w robotach automatycznych. W ich ofercie znajduje się 11 aromatycznych odkurzaczy, wspieranych przez autorską aplikację. Oferta obejmuje zarówno najprostsze roboty, wyposażone jedynie w funkcję odkurzacza, jak i odkurzacze mopujące oraz odkurzacze z stacją czyszczącą.

Ten francuski producent znalazł dla siebie niszę, konstruując roboty, aby były w stanie wjechać w najniższe i najwęższe miejsca. Są więc świetnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w małych mieszkaniach lub tam, gdzie inne większe roboty nie sprawdzą się ze względu na swoje gabaryty.

Jeśli uważasz, że zakup takiego robota może być ryzykowny, warto pamiętać, że w takim przypadku możemy liczyć na zabezpieczenia ze strony Amazon. Firma ta chwali się niezwykle skuteczną ochroną klienta i oferuje pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zakupionym sprzętem poprzez swoją platformę.

Lefant robot odkurzająco-mopujący M213S

promocja na Lefant robot odkurzająco-mopujący M213S

Foto: amazon.pl

Kup na Amazon w cenie 599,99 złotych 999,99 zł

Odkurzacz o wysokości zaledwie 7,6 cm i średnicy 28 cm to imponujące parametry. Dla porównania, najmniejsza Roomba ma wysokość 8,8 cm i średnicę 33,8 cm. To czyni robota od Lefant wartościowym produktem, który zasługuje na bliższą analizę.

Pojemność zbiornika brutto wynosi 0,5 litra, a moc ssania wynosi 3200 Pa. Porównując to z najtańszym modelem Roomba i1, który ma pojemność 0,4 litra, widać, że producent nie oszczędził na efektywności pracy. Odkurzacz jest przeznaczony do mieszkań o powierzchni do 150 m2, a czas pracy na jednym naładowanym akumulatorze wynosi 1 godzinę i 40 minut.

Urządzenie sprzedawane jest z mopem i stacją ładującą.

Lefant robot odkurzający Super Slim M210 Pro

promocja na Lefant robot odkurzający Super Slim M210 Pro

Foto: amazon.pl

Kup na Amazon w cenie 499,99 złotych 739,99 zł


Lefant robot odkurzający Super Slim M210 Pro ma wysokość 7,8 cm i średnicę 28 cm. U mnie jest to właśnie odpowiednia wielkość, aby wjechać między kanapę a stolik kawowy bez walki z meblami, którą toczy Roomba. Pojemność pojemnika na nieczystości wynosi 0,5 litra, a tym, co producent szczególnie podkreśla przy tym urządzeniu, jest hałas na poziomie 55 dB. Ma to zapewnić komfort mieszkańcom podczas pracy robota odkurzającego.

Ciekawym rozwiązaniem w modelu M210 Pro jest również rezygnacja ze szczotek obrotowych, do których jesteśmy przyzwyczajeni, na rzecz otworu zasysającego, podobnego do szczotek szczelinowych. Jako posiadaczka dłuższych włosów, jestem bardzo pozytywnie nastawiona do takiego rozwiązania. Eliminuje to rutynowe czyszczenie szczotek z zaplątanych włosów, a przecież roboty automatyczne mają nas odciążyć z jakiejkolwiek pracy przy sprzątaniu. Czas pracy robota to 2 godziny, podczas których zasysa brud z siłą 2200 Pa.

Lefant robot odkurzający M210 

promocja na Lefant robot odkurzający Super Slim M210 Pro

Foto: amazon.pl

Kup na Amazon w cenie 469,00 złotych 739,99 zł

Lefant M210 to najtańszy robot odkurzający wyposażony w aplikację na smartfona, którego znalazłam do kupienia na sprawdzonych stronach internetowych. W sklepie Media Expert ceny zaczynają się od 549 złotych, a jest to produkt od firmy TCL.

M210 jest również mały pod względem gabarytów; standardowa średnica tego producenta wynosi 28 cm, a wysokość to 7,6 cm. Deklarowana głośność pracy mieści się w granicach 58 dB, a moc zasysania brudu wynosi 1800 Pa. Robot odkurzający jest polecany do mieszkań o powierzchni 120-150 m2, ponieważ jego pojemność na nieczystości wynosi 0,5 litra.