Odkurzacz pionowy Dreame R10 przeceniony do 699 zł w OleOle

Odkurzacz Dreame R10 to jedna z ciekawszych propozycji dla użytkowników poszukujących urządzenia w cenie poniżej 1000 zł. Jest to podstawowa konstrukcja w ofercie producenta, wyróżniająca się mocą ssania na poziomie 20 000 Pa oraz wagą nie przekraczającą 3,5 kg.

Sklep OleOle podczas trwającej w nim, karnawałowej promocji, postanowił obniżyć cenę tego konkretnego modelu do poziomu 699 zł. Jest to aktualnie najniższa cena i jednocześnie najniższa cena na OleOle od co najmniej miesiąca. Standardowa cena dla tego modelu to 749 zł i nawet ona prezentuje się dość atrakcyjnie na tle konkurencyjnych konstrukcji.

Dreame R10 to urządzenie bezprzewodowe o klasycznej konstrukcji. Jego mocną stroną ma być specyfikacja oparta o silnik pracujący z prędkością 120 000 obr/min. Efektem ma być moc ssania osiągająca poziom 20 000 Pa. Zastosowany akumulator to zestaw 7 ogniw o łącznej pojemności 2500 mAh, które pozwalają na nieprzerwaną pracę przez 60 minut. Oczywiście aby uzyskać maksymalny czas baterii, użytkownik musi skorzystać z oszczędniejszych trybów pracy.

Dreame R10

Czas ładowania akumulatora to w tym przypadku 3,5 godziny, więc dość standardowy w tej kategorii urządzeń. Reszta specyfikacji również jest typowa. Główna szczotka to konstrukcja obrotowa z podświetleniem LED. Urządzenie oferuje 5-stopniowy system filtracji oparty o filtr EPA ATH5. Producent wspomina o skuteczności na poziomie 99,99% chociaż trudno powiedzieć, co w tym wypadku ma na myśli. Na uwagę zasługuje natomiast pojemnik na nieczystości o pojemności 600 ml, który może być opróżniany bez kontaktu z zawartością.