Karnawał cenowy w RTVeuroAGD potrwa do 31 stycznia. Jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji jest piekarnik do zabudowy Haier I-Message Steam. Urządzenie, które dotychczas zdobyło ocenę 5/5 wśród klientów, można teraz zakupić o 200 złotych taniej.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Miałam okazję zobaczyć trzypoziomowy piekarnik Haier na targach IFA w tym roku. Zastanowiło mnie to nad tym, czy zamiast dużego, wielopoziomowego piekarnika, nie lepiej byłoby wybrać coś nieco mniejszego i zyskać miejsce do przechowywania. Nigdy bowiem nie używam więcej niż jednego poziomu, a nagrzanie dużej komory po prostu kosztuje więcej.

Standardowa cena piekarnika Haier I-Message Steam 4 wynosi 3 999 złotych, jednak po zastosowaniu kodu promocyjnego [RKR19013101C] kwota spada do 3 799 złotych. Karnawał rabatów, w którego skład wchodzi przeceniona oferta, trwa do 31 stycznia.

Piekarnik Haier I-Message Steam 4 HWO45NM4SXB1Q  taniej o 200 w promocji karnawałowe rabaty w RTVeuroAGD

Piekarnik Haier I-Message Steam 4 HWO45NM4SXB1Q posiada klasę energetyczną zgodną ze starą normą, a mianowicie A+. Jego pojemność wynosi 44 litry, co umożliwia wybór jednego z trzech akcesoriów na 3 poziomach: półki blaszanej, perforowanej lub rusztu. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 230 °C.

Oprócz standardowego pieczenia, mamy do dyspozycji również funkcję grilla, mikrofali, termoobiegu oraz podgrzewania i rozmrażania potraw. Fani nowinek technologicznych ucieszą się także z informacji, że piekarnik jest kompatybilny z aplikacją hOn. Jest to dedykowana aplikacja dla urządzeń Haier dostępna na systemy Android oraz iOS, umożliwiająca zdalne sterowanie nimi oraz podgląd statusu ich pracy.