Karnawał cenowy w RTVeuroAGD potrwa do 31 stycznia. Jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji jest piekarnik do zabudowy Haier I-Message Steam. Urządzenie, które dotychczas zdobyło ocenę 5/5 wśród klientów, można teraz zakupić o 200 złotych taniej.

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Miałam okazję zobaczyć trzypoziomowy piekarnik Haier na targach IFA w tym roku. Zastanowiło mnie to nad tym, czy zamiast dużego, wielopoziomowego piekarnika, nie lepiej byłoby wybrać coś nieco mniejszego i zyskać miejsce do przechowywania. Nigdy bowiem nie używam więcej niż jednego poziomu, a nagrzanie dużej komory po prostu kosztuje więcej.

Standardowa cena piekarnika Haier I-Message Steam 4 wynosi 3 999 złotych, jednak po zastosowaniu kodu promocyjnego [RKR19013101C] kwota spada do 3 799 złotych. Karnawał rabatów, w którego skład wchodzi przeceniona oferta, trwa do 31 stycznia.

Piekarnik Haier I-Message Steam 4 HWO45NM4SXB1Q posiada klasę energetyczną zgodną ze starą normą, a mianowicie A+. Jego pojemność wynosi 44 litry, co umożliwia wybór jednego z trzech akcesoriów na 3 poziomach: półki blaszanej, perforowanej lub rusztu. Temperaturę można regulować w zakresie od 50 do 230 °C.

Oprócz standardowego pieczenia, mamy do dyspozycji również funkcję grilla, mikrofali, termoobiegu oraz podgrzewania i rozmrażania potraw. Fani nowinek technologicznych ucieszą się także z informacji, że piekarnik jest kompatybilny z aplikacją hOn. Jest to dedykowana aplikacja dla urządzeń Haier dostępna na systemy Android oraz iOS, umożliwiająca zdalne sterowanie nimi oraz podgląd statusu ich pracy.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.