Na rynku istnieje sporo led’owych hula hop, lecz  Nick Coppins i Bunny HoopStar mają nową wizję tego kolorowego gadżetu – Galactic Rainbow Hoop.

Badania prowadzone w Australii doprowadziły do stworzenia led’owej wstążki (patrz obrazek po lewej), która po umieszczeniu na aluminiowej obręczy ma stać się innowacyjnym hula hop. Całość będzie sterowana za pomocą kontrolera wielkości pilota, dzięki któremu ustawiać będzie można różne tryby świecenia się led.

Obecnie dostępne wzory to : ruchoma, pulsująca, dyskotekowa bądź atmosferyczna tęcza lub jednokolorowa ( czerwony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, zielony, niebieski ).

Hula-Hop Galaktyczna Tęcza LED

Obręcze dostępne są w wymiarach średnicy od 85 do 100 cm, wykonane są z lekkiej, ale trwałej aluminiowej rurki o średnicy 22 m. Na obręczy osadzonych jest około 60 rbs led, które działają w 12 różnych trybach.

Zasilaniem hula hop’u zajmuje się bateria która podtrzymuje działanie gadżetu około 3/4h, a łatwe ładowanie za pomocą portu micro-usb pozwala na wygodne przywracanie sprawności produktowi  (twórcy zwracają uwagę że większość komórek ładowanych jest własnie przez taki port, dzięki czemu gadżet możemy ładować za pomocą ładowarki od telefonu).

Cena gadżetu wynosi około 150 USD ( 476,01 PLN )

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *