Na rynku istnieje sporo led’owych hula hop, lecz  Nick Coppins i Bunny HoopStar mają nową wizję tego kolorowego gadżetu – Galactic Rainbow Hoop.

Badania prowadzone w Australii doprowadziły do stworzenia led’owej wstążki (patrz obrazek po lewej), która po umieszczeniu na aluminiowej obręczy ma stać się innowacyjnym hula hop. Całość będzie sterowana za pomocą kontrolera wielkości pilota, dzięki któremu ustawiać będzie można różne tryby świecenia się led.

Obecnie dostępne wzory to : ruchoma, pulsująca, dyskotekowa bądź atmosferyczna tęcza lub jednokolorowa ( czerwony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, zielony, niebieski ).

Obręcze dostępne są w wymiarach średnicy od 85 do 100 cm, wykonane są z lekkiej, ale trwałej aluminiowej rurki o średnicy 22 m. Na obręczy osadzonych jest około 60 rbs led, które działają w 12 różnych trybach.

Zasilaniem hula hop’u zajmuje się bateria która podtrzymuje działanie gadżetu około 3/4h, a łatwe ładowanie za pomocą portu micro-usb pozwala na wygodne przywracanie sprawności produktowi  (twórcy zwracają uwagę że większość komórek ładowanych jest własnie przez taki port, dzięki czemu gadżet możemy ładować za pomocą ładowarki od telefonu).

Cena gadżetu wynosi około 150 USD ( 476,01 PLN )

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.