Oświetlenie led, które włącza się po awarii dostawy prądu, takie rozwiązanie proponuje David i Mike z Mr.Breams.

Produkt z podstawowej wersji składa się z pilota zaopatrzonego w diodę ( patrz obrazek po lewej) oraz jednej lampy. Plot, a zarazem detektor po wpięciu do kontaktu monitoruje przepływ prądu. Gdy napięcie w gniazdku zaniknie, detektor wysyła sygnał do pozostałych lamp, powodując ich natychmiastowe włączenie.

Latarnia ReadyBright™

Każde urządzenie zaopatrzone jest w baterię, która ma za zadanie zasilać latarnie około 25 h. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ładowania telefonu bądź tabletu po podłączeniu do baterii zasilających, w tym przypadku autorzy przewidują możliwość ładowania przez 4 h.

Latarnia ReadyBright™

……

Oprócz awaryjnego zastosowania sugerowanego przez Mr.Breams urządzenia, autorzy proponują również stosować ich produkt jako oświetlenie przykładowo w namiotach. Nieinwazyjne światło LED nie razi, przystosowanych do ciemności oczu, tak więc kolejnym z zastosowań produktu może być pełnienie funkcji latarki. Każdą lampę można włączyć gdy tylko będzie nam potrzebna, a dzięki długiemu czasowi świecenia może okazać się zbawieniem.

….

Oprócz podstawowego zestawu istnieje możliwość poszerzenia go o dowolną ilość, różnej wielkości lamp. Każdą lampę można przymocować do ścian/sufitu bez pomocy kleju.

Latarnia ReadyBright™
Latarnia ReadyBright™

Cena produktu 30-500 USD ( 94.94-1’582.35 PLN )

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *