Gyzmo – steruj wieloma funkcjami swojego smartfona na odległość

Współcześnie możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że mamy do czynienia z erą smartfonów. Aplikacje, akcesoria, jak i same urządzenia otaczają nas z każdej strony, wypierając powoli komputery, telewizory, nie mówiąc nawet o takich pomocach biurowych jak notatnik, czy dyktafon. Rosnący rynek sprzyja rozwojowi innowacyjnych produktów. Jedną z ostatnich nowości jest Gyzmo, czyli w zasadzie prosty pilot, który poprzez zainstalowaną aplikację umożliwia użytkownikowi sterowanie całą gamą funkcji telefonu.

Początkowym zamysłem projektantów urządzenia było stworzenie pilota pozwalającego jedynie na wysyłanie cichego alarmu. Jednak podczas realizacji procesu produkcji zauważyli bezkres możliwości, które przez swoją prostotę oferuje Gyzmo. Finalnie urządzenie pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów, wysłanie informacji o lokalizacji GPS, a także kontrolowanie muzyki, to wszystko bez dotykania smartfona.

Gyzmo2

Gyzmo11

Mimo, że wcześniej wymienione propozycje wykorzystania Gyzmo mogą robić wrażenie to największym atutem urządzenia jest jego aplikacja. Pozwala ona na ustawienie własnych kombinacji przycisków i przyporządkowanie ich do odpowiednich funkcji telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą dowolnie kalibrować własnego smartfona bez dotykania go.

Gyzmo3

Osoby zainteresowane kupnem urządzenia powinny bacznie obserwować kampanię produktu na portalu kickstarter, gdzie także można zamówić, występujące w 5 różnych kolorach Gyzmo, w okazyjnej, przed sprzedażowej cenie 49$ za sztukę.

Gyzmo1