Mimo, że początki skateboardingu sięgają lat 40 XX wieku, możemy obserwować ciągły rozwój tego sportu. Organizowane imprezy plenerowe i zawody to już norma, a zaawansowana technologia już na dobre zadomowiła się w pracowniach najlepszych projektantów desek i akcesoriów z nimi związanych. Nowe przedsięwzięcia nie zawsze trafiają jednak w gusta entuzjastów jazdy na deskorolce. Jak będzie w przypadku unikatowego projektu DESKA? Przekonamy się niebawem.

DESKA2

DESKA jest to trójkołowa deskorolka, z wbudowanym hamulcem tarczowym oraz taśmą umożliwiającą wysokie skoki. Do jej budowy wykorzystano najlżejsze materiały, w głównej mierze aluminium. Osoby szukające nowych wrażeń w jeździe na innym typie nawierzchni niż asfalt również nie powinny się zawieść. Konstrukcja ultralekkiej deski pozwala na użytkowanie jej na różnych typach dróg, od wspomnianego asfaltu do piasku lub żwiru.

DESKA3

Oprócz podstawowych elementów DESKA została wyposażona w tylne amortyzatory, które stabilizują sylwetkę użytkownika podczas lądowania i ułatwiają sterowanie na nierównym podłożu. Pomysłodawcy urządzenia skupili się na jego wielofunkcyjności. Poza podstawowym sposobem użytkowania DESKA, posiadająca w przedniej części uchwyt na żagiel może być również wykorzystywane jako deska do windsurfingu na lądzie.
DESKA6
Design akcesoriów i sprzętu do skateboardingu ma ogromne znaczenie, dlatego przyszli właściciele deskorolki DESKA mają możliwość spersonalizowania własnej grafiki, a nawet materiału, z którego zostanie zbudowany ich egzemplarz.

DESKA1

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *