Jak co tydzień, w sklepach sieci Netto zaczyna się wyprzedaż nowych elektronicznych sprzętów domowego użytku. W ofercie znajdziemy ceny niższe nawet o 30%!

netto-najwieksze-promocje-oferty

Od czwartku 26 maja do środy 1 czerwca w sieci sklepów Netto trwa wyprzedaż rozmaitych urządzeń elektrycznych, mebli oraz akcesoriów domowych. Dzięki niej mamy możliwość kupna różnych ciekawych sprzętów w cenie niższej nawet o 30%.

Okazja wydaje się tym bardziej kusząca, gdy zdamy sobie sprawę, że w tym tygodniu odbędą się aż dwa największe święta w Polsce – Dzień Matki oraz Dzień Dziecka. Podobnie pomyśleli przedstawiciele sieci sklepów Netto organizując naprawdę godne uwagi urządzenia i sprzęty.

netto-oferta-promocja-elektronika
Fot. Magda Pilarczyk

Na półkach sklepowych Netto znajdziemy takie rzeczy jak chłodzącą podkładkę pod laptopa, radiobudzik, wodoodporny głośnik czy słuchawki. Pełną ofertę promocyjną znajdziecie tutaj. Tymczasem my podpowiadamy, na jaką elektronikę szczególnie warto zwrócić uwagę.

Przycinarka do trawy i żywopłotu 3,6 V

netto-przycinarka-do-traw-i-zywoplotow

Dla amatorów ogrodnictwa szczególnie kusząca do zakupu może okazać się przycinarka do traw i żywopłotów o napięciu 3,6 V. Wyróżnia się ona znamionową prędkością obrotową na poziomie 1100 obr./min oraz krótkim czasem ładowania wynoszącym około 5 godzin.

Cena w sklepie Netto: 149 zł

Podkaszarka elektryczna 250 W

podkaszarka-elektryczna-250w

Alternatywnie ciekawą propozycją może być także podkaszarka elektryczna o mocy 250 W. Charakteryzuje się ona napięciem wejściowym na poziomie 230-240 V o częstotliwości 50 Hz oraz prędkością obrotową na poziomie 12000 obr./min.

Cena w sklepie Netto: 79 zł

Waveboard

waveboard-netto

Pierwsze co szczególnie rzuca się w oczy to świecąca deska waveboard, która z pewnością trafi w gusta najmłodszych konsumentów, jak i tych starszych. Uwaga jednak, bo urządzenie jest w stanie unieść maksymalne obciążenie do 50 kg!

Cena w sklepie Netto: 149 zł 104 zł (-30%)

Maszyna do lodów z podstawą 18 W

maszyna-do-lodow-netto

Kto z nas nie lubi lodów? Nawet jeżeli znajdą się tacy, to ze świecą szukać dzieci, które odmówią sobie lodowego przysmaku. W związku z tym idealnym rozwiązaniem może być maszyna do lodów, która pozwoli nam tworzyć domowej roboty słodkości w nawet 20 minut.

Cena w sklepie Netto: 149 zł

Urządzenie do robienia koktajli lodowych 20 W

urzadzenie-do-robienia-koktajli-lodowych-netto

Alternatywą dla lodów są mrożone koktajle typu slushy. Na co dzień można je kupić w przydrożnych budkach ze słodkościami w popularnych turystycznie miejscach lub w lodziarniach. Koniec z tym! Od teraz można zakupić tego typu urządzenie w sklepie, by móc się cieszyć lodowymi napojami w domowym zaciszu.

Cena w sklepie Netto: 149 zł

Świecące łyżworolki

swiecace-lyzworolki

Piękna pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to idealny moment, by spędzić swój czas z najbliższymi chociażby na nauce jazdy na łyżworolkach. Ale, nie takich byle jakich łyżworolkach, bo święcących, z kółkami wyposażonymi w światełka LED. Z takim wyposażeniem nie ma mowy o złej zabawie.

Cena w sklepie Netto:
rozmiar 31-34 129 zł 99 zł (-23%)
rozmiar 35-38 139 zł 109 zł (-21%)
rozmiar 39-42 149 zł 119 zł (-20%)

Przeczytaj również: Lidl – najciekawsze oferty na elektronikę i akcesoria kuchenne