Potrzebujesz wzbogacić swój warsztat w nowe elektronarzędzia? Właśnie trafia się doskonała okazja, do zrobienia niedrogich zakupów.

Elektronarzędzia marki Parkside są szeroko znane i cenione przez wielu klientów. Możesz kupić je stacjonarnie w Lidlu lub poprzez stronę internetową tego sklepu. Przeznaczone są do pracy w przydomowym warsztacie. Wyróżnia je długi okres gwarancji, do trzech lat oraz dobry stosunek jakości do ceny. Sprawdź, co pisaliśmy w tekście Opinia o Parkside: czy narzędzia z Lidla są warte uwagi?

Aktualnie w sklepie online Lidl można kupić różne narzędzia, które doposażą twój warsztat. Jeżeli planujesz w najbliższym czasie prace remontowe w mieszkaniu zapewne przyda ci się wiertarka udarowa. Do bardziej precyzyjnych zadań przeznaczona jest wiertarka stołowa i wyrzynarka z laserowym prowadzeniem.

Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco informujemy o ciekawych wyprzedażach w sklepie internetowym Lidl. Sprawdź, aktualną ofertę wyprzedażową w sklepie online Lidl na kosiarki, podkaszarki i inne sprzęty do ogrodu.

Wiertarka udarowa 2-biegowa PSBM 1100 Parkside

Wiertarka udarowa PSBM o mocy 1100 W posiada wytrzymałą dwubiegową przekładnię. Maksymalny moment obrotowy wynosi 18 Nm. Obroty można płynnie regulować prawo/lewo. Wiertarka wyposażona jest w blokadę wrzeciona Spindle Lock, co ułatwia wymianę narzędzi. Maksymalna średnica wiertła do pracy w drewnie wynosi 40 mm, do wiercenia w stali 13 mm, a do betonu wynosi 16 mm. Aby zwiększyć wygodę użytkowania można regulować położenie dodatkowego uchwytu przedniego.

Cena: 319,00 zł Cena: 223,30 zł Przejdź do sklepu

Wiertarka stołowa PTBM 550 A1 Parkside

Wiertarka PTBM 550 A1 posiada blat roboczy o wymiarach 22 x 19,5 cm. Można regulować jego wysokość oraz ustawić kąt przechylenia w obie strony o 45°.Urządzenie przeznaczone jest do wiercenia otworów w miękkim tworzywie, takim jak drewno czy metal. Wiertarka wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz, na którym możemy obserwować aktualną prędkość wiercenia. Ponadto posiada krzyż laserowy, który umożliwia precyzyjne oznakowanie. Komfort pracy podnosi oświetlenie LED.

Cena: 1 309,00 zł Cena: 799,00 zł Przejdź do sklepu

Wyrzynarka PSTD 800 C3 Parkside

Wyrzynarka PSTD C3 o mocy 800 W wyposażona jest w prowadzenie laserowe, co zapewnia precyzyjne cięcie w opracowywanej powierzchni. Komfort pracy podnosi oświetlenie pola roboczego. Pracę skoku wahadła – trzy poziomy, można regulować elektronicznie. Ważną informacją jest to, że można podłączyć urządzenie do dmuchawy, dzięki czemu łatwiej utrzymamy czystość w miejscu pracy. Wyrzynarka może ciąć na wprost i pod kątem 15° / 30° / 45°. Urządzenie łączy się z brzeszczotami typu T z jednym noskiem różnych marek, na przykład Parkside, Bosch, Metabo czy Makita. W zestawie otrzymujemy: dwa brzeszczoty do cięć w drewnie, brzeszczot do cięcia w metalu, prowadnica równoległa, złączka dla zewnętrznego układu zasysania z elementem redukcyjny oraz klucz z gniazdem sześciokątnym.

Cena: 159,00 zł Cena: 139,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowa sprężarka 20 V i Pompka 2 w 1, PKA 20-Li B2 Parkside

Akumulatorowa sprężarka i pompka to urządzenie służące do pompowania na przykład opon do roweru, materacy, czy piłek. Dodatkowo można także odsysać powietrze. Istnieje możliwość regulowania ciśnienia, którego aktualną wartość możemy obserwować na wyświetlaczu LCD w barach, psi lub kPa. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączenia. Akumulatorowa PKA 20-Li B2 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, a przełącznikiem można włączyć oświetlenie LED. Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki. W zestawie: adapter do wentyli, igła do dmuchania piłek, adapter uniwersalny, wąż wysokociśnieniowy (75 cm) oraz wąż do pompowania (75 cm).

Cena: 179,00 zł Cena: 129,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także inne aktualne promocje w sklepie internetowym Lidl. Możesz kupić na przykład elegancko prezentujący się ekspres do kawy w stylu retro.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.