Ekspres Philips, DeLonghi lub Braun – dla każdego coś dobrego

Ile gustów tylu smakoszy. Każdy ma swoje własne preferencje i wybiera taką kawę jaka mu najlepiej smakuje. Jaki więc wybrać ekspres Philips, DeLonghi lub Braun?

Niezależnie od tego jakim jesteś fanem kawowego specjału mam dziś propozycję dla każdego. Kawa czarna, biała, dla jednej, dwóch lub wielu osób? Poniżej prezentuję trzy markowe modele, a każdy z nich jest zupełnie inny. Jaki wybierz dla siebie – ekspres automatyczny, kolbowy czy przelewowy?

Ekspres Philips, DeLonghi lub Braun – jaki model wybrać?

. Model Philips to automatyczne urządzenie, które wyposażone jest w młynek do kawy, dzięki czemu można degustować kawę pełną aromatu. Panel dotykowy umożliwia wybór jednej z dwóch propozycji kawowych, ale kombinacja smaków jest większa, przez odpowiednie dodanie wody lub mleka. Ekspres DeLonghi to kolbowe urządzenie, które z poziomu pulpitu pozwala wybrać jedną z czterech receptur. Natomiast przelewowy Braun, choć parzy tylko jeden rodzaj napoju, to zawsze można go dosmakować porcją mleka. Ten model umożliwia jednak jednoczesne przygotowanie porcji aż dla 12 osób.

Przeczytaj także, jakie kolbowe retro-ekspresy wkrótce trafiają na promocję w sklepach stacjonarnych Lidl.

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips

Ekspres do kawy EP1220/00 Philips wyposażony został w dotykowy panel. Umożliwia on wybór Espresso lub Coffee, które urządzenie przygotuje do jednej lub dwóch filiżanek, w zależności od wybranej opcji. Ponadto na panelu można ustawić intensywność naparu oraz ilość dodanej wody. Pozwala to smakować także inne czarne napoje na przykład Lungo czy Americano. Kawosze, którzy wolą białe napoje kawowe wystarczy, że osobno użyją dyszy parowej i podgrzeją lub spienią mleko. Dodając je do małej czarnej będą mogli degustować na przykład Cappuccino.

Model Philips ma wbudowany młynek. Istnieje możliwość regulowania stopnia zmielenia na jednym z 12 poziomów. Ekspres pobiera wodę z 1,8 l zbiornika i podgrzewa ją do maksymalnie 98°C, dzięki czemu ze zmielonych ziaren wydobywane są wszystkie cenne składniki. Właścicielem urządzenia można stać się wydając 1 349 zł.

Kolbowy ekspres do kawy EC850.M DeLonghi

Kolbowy ekspres do kawy EC850.M DeLonghi

Ekspres do kawy EC850.M DeLonghi to model kolbowy, w którym można przygotować jednocześnie jedną lub dwie porcje naparu. Wszystko zależy od wybranego sitka, mniejszego lub większego. Trzeba wiedzieć, że do kolby można wsypać porcję mielonych ziaren lub użyć gotowego już sprasowanego krążka E.S.E. Panel dotykowy umożliwia wybranie Espresso, Podwójnego Espresso, Cappuccino lub Latte Macchiato. Chcąc degustować mleczne specjały trzeba wcześniej przygotować mleko do pojemnika. Jeżeli zostanie nam jego niewykorzystana porcja, to można ten zbiornik przechować w lodówce. Pod wylewkę można podstawić filiżankę o wysokości do 10 cm. Obecnie model EC850.M można nabyć w promocyjnej cenie za 999 zł. Jego cena regularna wynosi 1089,99 zł.

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 Braun

Przelewowy ekspres do kawy KF7020 Braun

Przelewowy ekspres KF7020 Braun zaparzy nam napój na ustaloną wcześniej godzinę, którą można wybrać na programatorze minutnika. Dzięki temu możliwa jest poranna pobudka wraz z unoszącym się aromatem świeżo parzonej kawy albo zapach, który będzie witał nas po powrocie z pracy. Ciekawą funkcją jest przygotowanie 1 do 4 filiżanek, co pozwala na zoptymalizowanie smaku. Dla szczególnie niecierpliwych, którzy chcą degustować napar nim zaparzy się całość, jest dobra wiadomość. Urządzenie wyposażone jest w blokadę kapania, co umożliwia nalanie sobie kilku łyków czarnego płynu, bez rozchlapywania kolejnych cennych kropel. Maksymalna pojemność szklanego dzbanka pozwala przyrządzić jednocześnie porcje odpowiednią na 12 kubków. Model Braun można kupić za 263,90 zł. Dodam, że jest to cena promocyjna, obniżona o 10%, z kwoty 293,40 zł.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.