niedziela, 14 lipca

Wielu z nas lubi delektować się kawą. Pijemy ją o różnych porach dnia dostosowując moc naparu do naszego nastroju lub potrzeby chwili. Niedługo kolbowe retro-ekspresy będzie można nabyć w wyprzedażowej cenie.

Kolbowe retro-ekspresy cieszą się niesłabnącą popularnością. Pierwszą cechą jaka je wyróżnia jest oczywiście wygląd. Oko przyciąga nie tylko pastelowa barwa, ale także takie połączenie szkła i metalu, które razem tworzy spójną całość. Takie urządzenie na pewno może stać się modnym dodatkiem do kuchni albo kącika kawowego.

Kolbowe retro-ekspresy

Aktualnie w sklepie online Lidl można znaleźć kilka kolbowych modeli. Na wyprzedaż trafił ekspres SEM 1100 D3, który w sobotę 3 lutego można będzie nabyć taniej o 100 zł, za kwotę 279 zł. Jeżeli więc polujesz na tę promocję, to radzę jeszcze kilka dni wstrzymać się z zakupami, bowiem teraz można ten sprzęt kupić w cenie regularnej za 379 zł. Urządzenie to dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: antracytowym, różowym i miętowym. Jednak w gazetce Lidla wyczytać można informację, że nie każdy kolor będzie dostępny we wszystkich sklepach. Kolbowe retro-ekspresy, jesteś zainteresowany?

Przeczytaj także: Piekarnik elektryczny wszechstronny jak kucharz i do tego sterowany aplikacją? Tak dobrej okazji na urządzenie BOSCH nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ciśnieniowy ekspres kolbowy SEM 1100 D3 Silvercrest

Ciśnieniowy ekspres kolbowy SEM 1100 D3 marki Silvercrest to mały i zgrabny pomocnik, który umożliwi przygotowanie rano mocniejszego espresso, a po południu delikatniejszej mlecznej wersji kawy. Urządzenie ma niewielkie rozmiary 27 x 22,3 x 30,9 cm, więc zmieści się w małej kuchni lub na blacie wyspy.

Ekspres kolbowy wyposażony został w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1 l. Woda jest podgrzewana i przepływa przez zmielone ziarna w kolbie, zabierając to, co najlepsze w kawie. Do filiżanki spływają kolejne krople ekstraktu, a na powierzchni naparu tworzy się crema. To podstawowa wersja, czyli lubiana przez wielu mała czarna. Dodając do niej porcję wody, mniejszą lub większą, w zależności od naszego gustu tworzymy kolejne opcje. Wodę można zastąpić podgrzanym lub spienionym mlekiem, dzięki czemu możemy smakować na przykład cappuccino lub latte macchiato.

SEM 1100 D3 Silvercrest ma możliwość przygotowania równocześnie dwóch filiżanek naparu. Wszystko zależy od wybranego sitka. Wygodne jest to, że umyte kubki można odłożyć na półeczkę, która znajduje się od góry. Dzięki temu są zawsze pod ręką, kiedy będziemy mieli ochotę na aromatyczny napój.

https://think-about.pl/kolbowy-ekspres-do-kawy-z-mlynkiem-ranking/56571/

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.