Robot sprzątający Tefal można kupić w obniżonej cenie. Jeżeli więc planujesz zakup takiego cacka, to warto się pospieszyć, bo oferta ta jest ważna jeszcze tylko przez kilka dni.

Robot sprzątający to maszyna, której zadaniem jest odciążyć nas z codziennych obowiązków. Choć znam entuzjastów sprzątania, którym taka praca pozwala zrelaksować się, to ja do nich nie należę. Zdecydowanie wolę, żeby po prostu było czysto. To bardzo wygodne, kiedy po przyjściu z pracy do domu można zająć się gotowaniem, rozwijaniem własnych pasji lub po prostu spędzić czas z rodziną. Odkurzaniem niech się zajmie wyspecjalizowany sprzęt, jakim jest robot sprzątający Tefal.

Robot sprzątający Tefal dostępny jest w promocyjnej cenie w Media Expert za 1 990 zł. Wyprzedaż trwa do środy 31 stycznia. Aby móc kupić urządzenie w niższej cenie należy podać kod WW1901-310124. Od kilku dni odkurzacz mopujący Tefal X-plorer Serie 95 RG7975 znajduje się w najbardziej korzystnej ofercie cenowej, co potwierdza poniższy wykres.

Robot sprzątający Tefal - najniższa od pół roku cena

Przeczytaj także: Tani multicooker – czy to ma sens? Ranking 2024

Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975

Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975

Robot sprzątający X-plorer Serie 95 RG7975 wyróżnia się wysoką mocą ssącą, o maksymalnej wartości 12 000 Pa. Dzięki temu skutecznie usuwa zanieczyszczenia i kurz z podłogi podczas odkurzania, odkurzania z mopowaniem lub samego mopowania. Dodatkowo używając funkcji Scrub robot dokładnie usunie zabrudzenia ze wskazanego miejsca. Dodam, że mop do zmywania podłóg nakłada się na zbiornik z wodą, dzięki czemu nie trzeba odwracać sprzętu do góry nogami.

Urządzeniem zarządza się poprzez aplikację TEFAL Xplorer. Istnieje możliwość wybrania sprzątania poszczególnych pomieszczeń, całości mieszkania lub czyszczenia punktowego. Można także postawić wirtualną ścianę, a więc nieprzekraczalną granicę, dzięki czemu robot nie wjedzie nam na przykład pod biurko i nie zaplącze się w kable. Ponadto wygodnie można ustawić harmonogram sprzątania lub sprawdzić postęp aktualnie zaplanowanego cyklu.

Robot sprzątający Tefal zaopatrzony został w zestaw czujników, które pozwalają na jego bezpieczną pracę. Kamera laserowa na bieżąco skanuje przestrzeń wokół siebie nawigując odkurzacz. Z boku znajduje się kamera boczna ToF, która umożliwia przejeżdżanie wzdłuż krawędzi ścian. Ponadto czujnik upadku i uskoku podłoża informuje robot o tym, że zbliżył się do krawędzi schodów.

Robot Tefal wyposażony jest w baterię, która w pełni naładowana daje energię do sprzątania przez 225 minut, a więc niemal 4 godziny. Odkurzacz po zakończonym czyszczeniu automatycznie wraca do bazy i ładuje akumulator. Jego pełne naładowanie trwa 240 minut. Zebrany kurz gromadzi się w 0,5 l pojemniku, który należy opróżnić po sprzątaniu. To, jak często trzeba go będzie czyścić, zależy od powierzchni i ilości zebranych paprochów. Warto wiedzieć, że powietrze wylotowe przechodzi przez filtr EPA, dzięki czemu powietrze pozostaje wolne od pyłów, drobnoustrojów czy alergenów.

Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 60 dB. Można więc to porównać do głośno prowadzonej rozmowy. Należy zwrócić uwagę, że robot ma wysokość 10 cm, co trzeba wziąć pod uwagę planując jego zakup.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.