Szukasz ekspresu kapsułkowego, z którym raz dwa przygotujesz doskonałą kawę? Ten model Ci to umożliwi. Dodatkowo jest teraz w promocji.

kawa, espresso

Ekspres kapsułkowy jest znany z prostoty obsługi i szybkości przygotowania kawy. Kapsułki zapewniają zaś różnorodne bogactwo smaków. Dzięki temu możesz degustować zarówno klasyczne espresso jak i napój smakowy z dodatkiem karmelu czy wanilii. Jeżeli szukasz właśnie takiego urządzenia to aktualnie możesz taniej kupić ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1101. Wyszukaliśmy tę ofertę w sklepie Media Expert. Niestety nie podano na stronie informacji do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się dopiero jaki model ekspresu wybrać dla siebie? Zobacz, co pisaliśmy na ten temat w poradniku.

Ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1101

Kapsułkowy ekspres ciśnieniowy Krups ma małe gabaryty, więc zmieści się w nawet niewielkiej kuchni. Urządzenie korzysta z kapsułek Nespresso, spośród których możemy wybrać ulubiony smak. Dzięki temu możemy szybko przygotować swoją poranną lub popołudniową kawę. Warto wiedzieć, że kapsułki są automatycznie usuwane do pojemnika. Ekspres jest energooszczędny – jak podaje producent rozgrzewa się w zaledwie 25 sekund, a dodatkowo automatycznie wyłącza się po zakończonej pracy.
Do zestawu dołączono komplet 14 kapsułek.

Ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1101

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Automatyczne usunięcie zużytych kapsułek, Funkcja przypominania o konieczności odkamieniania, Podświetlane przyciski,
  • Rodzaj kawy: Kapsułki Nespresso
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l
  • Wymiary: 20,4 x 8,4 x 33 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 499,99 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 9.05.2023 r.

Ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1111 + Aeroccino wyszukaliśmy w sklepie Avans, gdzie można go obecnie kupić w promocyjnej cenie. Do ekspresu dodano Aeroccino, czyli urządzenie, w którym spienisz mleko na gęstą piankę. Dzięki temu możesz napić się doskonałego cappuccino lub latte siedząc w swoim ulubionym fotelu.

Ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1111 + Aeroccino

Cena: 669,00 zł Cena: 631,69 Przejdź do sklepu