Dubstein – połączenie dzbanka i głośnika bluetooth

Dubstein pozornie przypomina zwykłe naczynie na wszelkiego rodzaju trunki. Można myć go w zmywarce, wlewać zarówno zimne jak i gorące napoje. Takie urządzenie już powstało kilka lat temu i nazwano je dzbankiem. Ten gadżet jest jednak trochę bardziej zaawansowany technicznie, został bowiem dodatkowo wyposażony w głośnik bluetooth.

Dubstein

Dubstein odtwarza muzykę po połączeniu się ze smartfonem, bądź tabletem. Urządzenie, dzięki wbudowanemu mikrofonowi daje nawet możliwość odebrania połączenia w trybie głośnomówiącym. Jednakże w praktyce może okazać się, iż osoba rozmawiająca z dzbankiem wyglądać będzie co najmniej dziwnie.

Dubstein

Cel, który przyświecał twórcom projektu to stworzenie urządzenia, które połączy serwowanie drinków z odtwarzaniem muzyki, coś co będzie idealne na kameralne, domowe imprezy. Patrząc na Dubstein można powiedzieć, że w gruncie rzeczy to się udało. Producent gadżetu zapewnia, że głośniki są najwyższej jakości, a na jednym naładowaniu akumulatorów będzie można słuchać muzyki przez ok 8h. Cena urządzenia w przedsprzedaży rozpoczyna się od 129$.

DUbstein