Ekspres automatyczny przeniesie Cię w świat nowych doznań smakowych. Espresso, americano, latte przygotujesz za dotknięciem jednego palca. Właśnie takie urządzenie wyszukaliśmy w bardzo dobrej cenie.

Wielu z nas decyduje się na zakup automatycznego ekspresu, aby móc codziennie delektować się doskonałą małą czarną. Urządzenie parzy kawę pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu wydobywa pełnię smaku i aromatu z ziaren. Dzięki temu, w Twojej filiżance, kropla po kropli, pojawi się ekstrakt z orzechową pianką, zwaną cremą. Jest to podstawa wszystkich kaw. Espresso można nieco rozcieńczyć wodą uzyskując espresso lungo, americano albo jeszcze inne warianty małej czarnej. Można także dodać spienionego mleka, by móc delektować delikatniejsze w smaku specjały kawowe. Brzmi smakowicie? Wyszukaliśmy w sklepie Neonet promocję na ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.500 TQ503R01. Urządzenie można kupić w atrakcyjnej cenie taniej o 650 zł do dnia 11 kwietnia 2023 r. Aby uzyskać rabat wystarczy podać kod AGD20.

Zastanawiasz się jaki automatyczny ekspres do kawy będzie najlepszy dla Ciebie? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.500 TQ503R01

Automatyczny ekspres Siemens wyposażony jest w ceramiczny młynek ceramDrive z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren. Można także użyć wcześniej zmielonej kawy. Istnieje możliwość regulacji mocy i temperatury naparu (System SensoFlow) oraz ilości użytej kawy do naszych preferencji smakowych. Na panelu dotykowym można wybrać za pomocą jednego przycisku kawę czarną lub mleczną – 7 opcji. Ważną informacją jest fakt, że układ spieniania mleka jest czyszczony po każdorazowym użyciu – system autoMilk Clean.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja mocy kawy, Regulacja temperatury, Regulacja ilości kawy, Funkcja gorącej wody, Wskaźnik poziomu wody, Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Automatyczne szybkie czyszczenie przy włączeniu, wyłączeniu, Blokada przed dziećmi
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 270 g
  • Wymiary: 37,3 x 45,2 x 27,6 cm
    Waga: 8,9 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 3299,00 zł Cena: 2649,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.