Poszukujesz efektywnie pracującego oczyszczacza powietrza w promocyjnej cenie? Sprawdź ten.

oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza służy do tego, by stale filtrując powietrze z wszelkich zanieczyszczeń, dbał o nasze zdrowie. Odpowiedni zestaw filtrów – wstępny, węglowy i HEPA – eliminują z powietrza alergeny, drobnoustroje, pyły zawieszone, LZO, kurz i roztocza kurzu domowego, a także zarodniki grzybów i pleśnie. Jeśli to wszystko połączymy z eleganckim wyglądem, to mamy idealny wybór. Brzmi ciekawie? Wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3059/51. Obecnie można go kupić w atrakcyjnej cenie, oszczędzając aż 200 zł. Promocja trwa do 12 kwietnia 2023 r. Abu móc otrzymać rabat należy podać kod 200RAB0323.

Myślisz, że nie potrzebujesz oczyszczacza u siebie w domu? Przeczytaj, co na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3059/51

Oczyszczacz powietrza Philips wyposażony jest w zestaw filtrów – wstępny, węglowy i NanoProtect HEPA, które swoją pracą zapewniają doskonale oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowane czujniki alergenów, gazu i kurzu, które w momencie wychwycenia większego zanieczyszczenia, wzbudzają oczyszczacz do szybszej pracy. Philips wyposażony jest w dwa czujniki Dual Scan, które stale monitorują jakość powietrza. Sterować można oczyszczaczem manualnie na przyciskach panelu dotykowego lub w aplikacji mobilnej Air Matters. Urządzenie jest niezwykle ciche, generuje hałas na poziomie zaledwie 15 dB, co oznacza, że jest cichszy niż szept.

Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3059/51

Specyfikacja techniczna

  • Funkcja: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Wskaźnik szkodliwych gazów, Łączność Wi-Fi, Automatyczny tryb pracy, Sensor pyłu i gazu
  • Poziom hałasu: 15 dB – 56 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 62 m2
  • Filtry: NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny
  • Tryby pracy: antyalergenowy, automatyczny, nocny, turbo
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2699,00 zł Cena: 2499,00 zł Przejdź do sklepu