Poszukujesz parownicy do ubrań, z którą nie straszne będą Ci pogniecione ubrania? Znaleźliśmy takie urządzenie w dobrej cenie.

rtveuro agd promocja parownica do ubrań

Parownica do ubrań to małe i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako zamiennik żelazka. Wystarczy nalać wodę do pojemnika, odpowiednio dobrać parametry i już można prasować dowolny rodzaj tkanin. Steamer także doskonale się nada do dezynfekcji zabawek lub pościeli. Parownica do ubrań Raven EPA003 idealnie sprawdzi się także podczas wyjazdów – jest mała i zmieści się nawet w małej walizce. Jesteś zainteresowany? Namierzyliśmy parownicę do ubrań Raven EPA003 w sklepie RTV Euro AGD. Obecnie można ją kupić aż o 30 zł taniej od ceny podstawowej. Promocja trwa od 23 marca do 30 marca 2023 r.

Poszukujesz informacji o szafie parowej? Dowiesz się tu wielu ciekawych informacji.

Parownica do ubrań Raven EPA003

Parownica jest energooszczędna. Szybko się nagrzewa, już w 20 sekund oraz posiada funkcję automatycznego wyłączenia się (po 8 minutach od ostatniego używania). Urządzenie, dzięki specjalnej konstrukcji składanej rączki, może złożyć się na pół, więc zajmuje mniej miejsca. Świetnie się to sprawdzi podczas wyjazdów lub po prostu w małym mieszkaniu. Parownica do ubrań Raven EPA003 wyposażona jest w pojemnik na wodę o pojemności 110 ml, co pozwala na wyprasowanie kilku sztuk ubrań z wytworzonym ciągłym strumieniem pary (do 25g/min). Do zestawu dołączona jest końcówka szczotkowa, z której pomocą usuniesz z ubrań na przykład sierść.

Parownica do ubrań Raven EPA003

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Automatyczne wyłączenie parownicy, Automatyczny dobór temperatury, Funkcja eco, Lampka gotowości do wytwarzania pary, Wyjmowany pojemnik na wodę
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,11 l
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 129,99 zł Cena: 99,99 zł Przejdź do sklepu