poniedziałek, 20 maja

W czwartek do sklepów stacjonarnych Lidl trafią rozmaite klocki Lego. Jeden z droższych zestawów za niespełna 100 zł z Harrym Potterem to pułapka! Nie przepłacaj, bo tutaj kupisz go taniej.

Fot. RODNAE Productions/Pexels

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl opublikowali w poniedziałek najnowszą gazetkę. Wynika z niej, że w czwartek 23 marca do placówek stacjonarnych trafi kilkanaście rozmaitych zestawów klocków Lego, które zostały podzielone na trzy kategorie cenowe. W pierwszej z nich znajdziemy 8 różnych zestawów w cenie 39,99 zł z serii Lego City, Lego Duplo oraz Lego Technic. Co ciekawe, wśród nich znalazła się perełka z Lego Marvel prosto z filmu „Czarna Pantera„. Dla fanów to prawdziwa gratka!

W drugiej kategorii cenowej umieszczono trzy zestawy Lego. Dwa z Lego Marvel oraz jeden z Lego Disney, a konkretnie z filmu „Kraina Lodu„. To z pewnością spodoba się najmłodszym fanom bajek z księżniczką Elsą. Za nie przyjdzie nam zapłacić 59,90 zł.

Wśród najdroższych zestawów za 79,90 zł znajdziemy serie Lego Friends, Lego City, Lego Duplo oraz perełkę: Lego Harry Potter. Za pomocą ostatniego zestawu będziemy mogli wybudować wóz oraz trestrala. Niestety, cena za niego jest duża. Dlatego sprawdziłam, gdzie da się znaleźć najdroższy zestaw z Harrym Potterem taniej niż w Lidlu.

Lidl serwuje nam urządzenie, bez którego nie da się przygotować do Wielkanocy!

Gazetka Lidla

Lego Harry Potter

Tak jak wspominałam, zestaw klocków Lego z Harrym Potterze o numerze 76400 w sklepie Lidl będzie kosztował 79,90 zł. Znalazłam jednak ofertę, gdzie za ten sam produkt zapłacicie 63,99 zł, czyli ponad 15 zł taniej.

Dziś zestaw składający się ze 121 elementów jest dostępny do kupienia za 63,99 zł. Warto przy tym zauważyć, że dostawa jest darmowa, jeżeli zaakceptujemy, że zakup dojdzie do nas za kilka dni.

Cena: 63,99 zł przejdź do sklepu

Szukasz energooszczędnego eko ekspresu? Znaleźliśmy taki!

Aktualizacja 23.03.2023 r.

Dziś zestawy Lego trafiły do placówek stacjonarnych sieci sklepów Lidl. W ciągu najbliższych kilku dni będą one dostępne do kupienia od ręki. Później, od przyszłego tygodnia istnieje szansa, że znajdziemy je jeszcze w pojedynczych placówkach, jednak nie ma takiej gwarancji. Tymczasem sprawdziłam, czy inne zestawy Lego Lidl znajdę taniej w konkurencyjnych sklepach. Okazało się, że tak. Moją dokładną analizę cen znajdziesz tutaj: Tym razem to nie okazja! Nie kupuj tego w Lidlu 23 marca, bo przepłacisz.

Aktualizacja 27.03.2023 r.

W nielicznych sklepach stacjonarnych nadal jest możliwość zakupienia zestawów Lego, w tym jednego z motywem z Harrego Pottera. Na szczęście nie musisz polować w placówkach Lidl, gdyż wymieniony zestaw kupisz online z dostawą do domu na stronie Amazon.