poniedziałek, 27 maja

Marzysz o tym, że o poranku budzi cię zapach świeżo parzonej kawy? To nie muszą być marzenia. Ekspres Philips LatteGo można teraz nabyć w dobrej cenie.

Automatyczny ekspres wyposażony jest w nowoczesne technologie, które dbają o to, by proces parzenia kawy przebiegał w idealnych warunkach. Jednak to my, jako konsumenci, mamy wpływ na grubość mielenia ziaren czy na wielkość otrzymanego naparu. Co więcej, możemy dobrać najlepszą dla siebie proporcję wody i mleka w filiżance. Dzięki temu napój będzie smakował idealnie. Ekspres Philips LatteGo zadowoli wysublimowane podniebienia smakoszy mocnego i intensywnego espresso. To także świetna propozycja dla osób, które lubią napić się delikatniejszych w smaku napojów mlecznych. Interesuje Cię takie urządzenie?

Obecnie można kupić w sklepie Neonet w promocyjnej cenie ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo 4300 EP4346/70 oraz Philips LatteGo 5400 EP5444/50. Urządzenia te można nabyć w rabatowej cenie, wystarczy podać kod 20ZA200. Ponadto w sklepie Media Expert także w promocji jest ekspres LatteGo 4300 EP4343/70, który przyciąga oko białą obudową. Promocja na te wszystkie urządzenia trwa do środy 30 sierpnia 2023 r.

Poszukujesz pomysłu, jaki wybrać model ekspresu? Ciśnieniowy, kolbowy, kapsułkowy czy może przelewowy? Sprawdź, co pisaliśmy w ekspresowym poradniku.

Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo 4300 EP4346/70

Urządzenie posiada wbudowany ceramiczny młynek z regulacją stopnia zmielenia ziaren, ale można użyć także wcześniej zmielonej kawy. W pamięci urządzenia jest zapisanych 8 receptur na różne kawowe napoje. Istnieje możliwość przygotowania jednoczesnego dwóch filiżanek espresso z idealną cremą. Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo wyposażony jest w funkcję Aroma Extract, którego zadaniem jest regulowanie przepływu i temperatury wody, utrzymując ją na poziomie 90°C – 98°C. Dzięki temu, wszystkie smaki i aromaty zostają wydobyte z ziaren i znajdą się w naparze. Dodatkowo, wybierając funkcję moja kawa można dostosować własne preferencje dotyczące mocy, temperatury kawy oraz stosunku ilości użytej wody lub mleka. Dzięki temu Twoja kawa zawsze będzie perfekcyjna. System LatteGo umożliwia przygotowanie mlecznej pianki. Pojemnik z mlekiem można wygodnie przechowywać w lodówce.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje dodatkowe: Gorąca woda, Wstępne parzenie, Regulacja mocy i temperatury kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Funkcja Moja Kawa, One Touch Cappuccino, Spienianie mleka, Maksymalna wysokość filiżanki 15 cm, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Przypomnienie o wymianie filtra, Automatyczne czyszczenie przy uruchamianiu, Automatyczne wyłączanie
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
 • Pojemność zbiornika na kawę: 275 g
 • Pojemność zbiornika na zużytą kawę: 12 porcji
 • Wymiary: 37,2 x 43,3 x 24,6 cm
 • Waga: 8 kg

Cena: 2 839,00 zł Cena: 2 559,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres Philips LatteGo 5400 EP5444/50

Ekspres 5400 EP5444/50 ma wprowadzone do menu aż 12 różnych kawowych propozycji. Można za pomocą jednego dotyku wybrać taką gotową recepturę. Istnieje także możliwość regulowania smaku, intensywności na pięciostopniowej skali i temperatury otrzymanego naparu – System Aroma Extract. Ustawienia te można zapisać na jednym z czterech profili użytkownika. Dodatkowo ceramiczny młynek zmieli ziarna zgodnie z naszymi preferencjami (12 stopni), na bardziej grubą lub miałką strukturę. Warto wiedzieć, że im grubiej zmielone tym mała czarna będzie delikatniejsza. Można również użyć wcześniej zmielonej kawy.

Technologia spieniania LatteGo gwarantuje, że przygotowany napój mleczny będzie posiadał spienione na puszystą piankę mleko. Jednocześnie można przygotować dwie filiżanki espresso. Co ciekawe, jest także możliwość przygotowania kubka kawy na wynos, dzięki czemu możesz się cieszyć doskonałą kawą będąc także poza domem. Ekspres ciśnieniowy 5400 EP5444/50 zaparzy także herbatę, dzięki funkcji Gorącej Wody.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Spienianie mleka, Funkcja Extra Shot, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Dotykowy ekran, Funkcja Moja Kawa, Parzenie 2 kaw jednocześnie, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja temperatury kawy, Pojemnik na mleko, One Touch Cappuccino, Automatyczne czyszczenie przy uruchamianiu, Automatyczne wyłączanie
 • Pojemność zbiornika na kawę: 275 g
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
 • Liczba napojów: 12
 • Liczba profili użytkowników: 4
 • Wymiary: 37,2 x 24,6 x 43,3 cm

Cena: 2 979,00 zł Cena: 2 699,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres Philips LatteGo 4300 EP4343/70

Sklep Media Expert ma w swojej ofercie ekspres Philips LatteGo 4300 EP4343/70. Można go kupić w promocyjnej cenie do środy 30 sierpnia za 2 709 zł. Aby móc kupić urządzenie w rabatowej cenie należy podać kod ME1908-300823. Ekspres LatteGo 4300 EP4343/70 pod wieloma względami jest niemal identyczny jak opisywany powyżej model 4300 EP4346/70. Wyróżnia go jednak biała obudowa, która być może doskonale wpisze się w konkretnie wystylizowane wnętrze.

Być może poszukujesz oferty na ekspresy do kawy w stylu retro? Aktualnie takie stylizowane ekspresy kolbowe można kupić w promocji. Więcej pisaliśmy o tej ciekawej okazji w tym tekście.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.