Lubisz ten dreszczyk emocji, kiedy trzeba naprawić gniazdko w domu? Te narzędzia dla elektryka z Lidla sprawią, że będzie to łatwe i bezpieczne.

Narzędzia, elektronarzędzia, urządzenia oraz akcesoria marki Parkside są szeroko dostępne w sklepach Lidl. Parkside to marka własna tego sklepu, a artykuły te produkowane są przez niemiecką firmę Kompernass. Sprzęty te cechuje dobry stosunek ceny do jakości oraz długi okres gwarancji. Są one dostępne w ciągłej sprzedaży w sklepie internetowym online Lidl oraz bywają dostępne w sklepach stacjonarnych, dzięki czemu wielu z nas miało możliwość zetknąć się osobiście z produktami tej marki.

Aktualnie w sklepie internetowym Lidl można kupić akcesoria niezbędne w pracy każdego elektryka. W promocyjnej cenie znalazły się dwa zestawy narzędzi. Jeden z nich jest mniejszy i zawiera 14-części, jest tańszy o 50 zł w porównaniu do ceny regularnej. Drugi większy, spakowany jest w walizkę – to aż 84 – częściowy zbiór przydatnych akcesoriów. Zestaw ten można kupić taniej aż o 500 zł. W sprzedaży online jest także cyfrowa stacja lutownicza marki Parkside, którą można nabyć w regularnej cenie.

Zastanawiasz się jak wygląda oferta wyprzedażowa w Lidlu? Sprawdź tekst o elektronarzędziach na sobotniej wyprzedaży. Dowiesz się jakie tanie narzędzia i akcesoria do warsztatu i ogrodu kupisz zarówno w sklepie stacjonarnym Lidl jak i w internetowym online.

Zestaw narzędzi dla elektryków Parkside do 1000 V

Zestaw narzędzi dla elektryków marki Parkside obejmuje 14 narzędzi i akcesoriów. Całość spakowana jest do poręcznej torby, którą można przenosić za wygodny uchwyt.

Zestaw narzędzi dla elektryków Parkside do 1000 V

Specyfikacja techniczna

 • materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, nylon
 • wymiary nylonowej torby: ok. 33 x 27 x 6 cm
 • waga: 2,12 kg

Cena: 449,00 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Walizka z narzędziami dla elektryka do 1000 V marki Parkside

Walizka dla elektryka wewnątrz wyłożona jest przegródkami, gdzie swoje miejsce ma każde z 83 narzędzi załączonych do zestawu. Dodatkowo dodany jest pasek na ramię, który ułatwi przenoszenie walizki. Zestaw zawiera różne niezbędne narzędzia i akcesoria, bez których trudno naprawić uszkodzoną instalację elektryczną czy gniazdko.

Walizka z narzędziami dla elektryka do 1000 V marki Parkside

Specyfikacja techniczna

 • wymiary walizki: 51 x 42 x 21,5 cm
 • waga: 11,8 kg

Cena: 2499,00 zł Cena: 1999,00 zł Przejdź do sklepu

Cyfrowa stacja lutownicza Parkside PLSD 48 B2

Cyfrowa stacja lutownicza marki Parkside wzbogaci warsztat elektryka, ale także sprawdzi się w szeroko pojętej elektronice, kiedy trzeba będzie przylutować oderwany przewód. Stacja lutownicza podaje na wyświetlaczu temperaturę i fazę nagrzewania. Urządzenie posiada możliwość regulowania temperatury, co 10°C, w zakresie od 200-450°C. W zestawie: trzy końcówki lutownicze, dwie szpule cyny lutowniczej (grubość 1,5 mm / 1,0 mm) oraz gąbka lutownicza.

Cyfrowa stacja lutownicza Parkside PLSD 48 B2

Specyfikacja techniczna

 • zakres temperatur: ok. 200-450°C
 • moc: 48 W
 • czas nagrzewania do 450°C: maks. 7 minut
 • materiał: włókno szklane, tworzywo sztuczne
 • wymiary stacji lutowniczej: ok. 16,6 x 12,8 x 8,1 cm
 • wymiary kolby lutowniczej: ok. 210 x Ø 3,8 cm
 • waga: 885 g

Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

One reply on “Ciekawa oferta w Lidlu! Przydatne narzędzia dla elektryka”

 • […] Od czwartku 4 maja w sklepach stacjonarnych Lidl pojawią się narzędzia i akcesoria marki Parkside niezbędne w pracy elektryka. Pełną listę artykułów, które mogą wzbogacić warsztat każdego majsterkowicza, który pasjonuje się prądem i elektrycznością, znajdziecie poniżej. Więcej na ten temat pisaliśmy też niedawno w tym tekście. […]

Comments are closed.