Czy InPost pracuje w Boże Ciało? Paczkomaty jak zawsze nie zawodzą

Czekasz na przesyłkę wysłaną InPostem? A może paczka czeka na Ciebie w Paczkomacie? Wiemy jak wyglądają dostawy realizowane przez InPost w Boże Ciało.

Czy Paczkomaty InPost są czynne w Boże Ciało?

Polski dostawca paczek dostarczał nasze przesyłki w środę. Jeżeli więc wasza paczka została umieszczona w skrytce, to możecie ją odebrać również dziś, w Boże Ciało. Wszystkie Paczkomaty są czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia, w tym niedziele i święta.

Aby odebrać przesyłkę, musicie udać się wybranego przez was punktu i otworzyć skrytkę z poziomu wbudowanego panelu lub aplikacji. Jeżeli wybierzecie panel, będziecie mogli otworzyć luk z paczką, wpisując numer telefonu oraz kod dostępu podane przy wysyłce lub skanując QR kod.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również otwieranie skrytek poprzez aplikację InPostu dostępną na telefony z Androidem i iOS. Wystarczy pobrać ją na urządzenie i potwierdzić swój nr. telefonu kodem autoryzacyjnym, wysyłanym w formie SMS. Bezpośrednio po zalogowaniu zobaczymy pełną listę paczek przypisanych do naszego numeru telefonu. Pakunki znajdujące się w paczkomacie odbierzemy zdalnie, otwierając skrytkę z poziomu swojego smartfona. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, przyspieszające cały proces. Trzeba jednak pamiętać, że opcja zdalnego otwarcia jest dostępna jedynie z bliskiej odległości.

Czy InPost pracuje w Boże ciało? Paczkomat InPostu

Wasza przesyłka jest jeszcze w drodze?

Jeżeli wasza paczka nie znalazła się jeszcze w paczkomacie, to na jej dotarcie będziecie musieli poczekać do piątku. Ze względu na to, że czwartek jest dniem wolnym od pracy, kurierzy nie będą rozwozić nowych przesyłek.

Czy kurier InPost pracuje w Boże Ciało?

Boże Ciało jest dniem wolnym od pracy. Dlatego też dzisiaj, w czwartek, pracownicy InPost mają wolne. Jeżeli czekacie na swoją przesyłkę, która jest już w drodze, możecie spodziewać się jej najwcześniej w piątek.

Spodziewasz się paczki dopiero w weekend? Koniecznie przeczytaj: Czy kurier InPost pracuje w weekendy.