czwartek, 20 czerwca

Czekasz na przesyłkę wysłaną InPostem? A może paczka czeka na Ciebie w Paczkomacie? Wiemy jak wyglądają dostawy realizowane przez InPost w Boże Ciało.

Czy Paczkomaty InPost są czynne w Boże Ciało?

Polski dostawca paczek dostarczał nasze przesyłki w środę. Jeżeli więc wasza paczka została umieszczona w skrytce, to możecie ją odebrać również dziś, w Boże Ciało. Wszystkie Paczkomaty są czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia, w tym niedziele i święta.

Aby odebrać przesyłkę, musicie udać się wybranego przez was punktu i otworzyć skrytkę z poziomu wbudowanego panelu lub aplikacji. Jeżeli wybierzecie panel, będziecie mogli otworzyć luk z paczką, wpisując numer telefonu oraz kod dostępu podane przy wysyłce lub skanując QR kod.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również otwieranie skrytek poprzez aplikację InPostu dostępną na telefony z Androidem i iOS. Wystarczy pobrać ją na urządzenie i potwierdzić swój nr. telefonu kodem autoryzacyjnym, wysyłanym w formie SMS. Bezpośrednio po zalogowaniu zobaczymy pełną listę paczek przypisanych do naszego numeru telefonu. Pakunki znajdujące się w paczkomacie odbierzemy zdalnie, otwierając skrytkę z poziomu swojego smartfona. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, przyspieszające cały proces. Trzeba jednak pamiętać, że opcja zdalnego otwarcia jest dostępna jedynie z bliskiej odległości.

Wasza przesyłka jest jeszcze w drodze?

Jeżeli wasza paczka nie znalazła się jeszcze w paczkomacie, to na jej dotarcie będziecie musieli poczekać do piątku. Ze względu na to, że czwartek jest dniem wolnym od pracy, kurierzy nie będą rozwozić nowych przesyłek.

Czy kurier InPost pracuje w Boże Ciało?

Boże Ciało jest dniem wolnym od pracy. Dlatego też dzisiaj, w czwartek, pracownicy InPost mają wolne. Jeżeli czekacie na swoją przesyłkę, która jest już w drodze, możecie spodziewać się jej najwcześniej w piątek.

Spodziewasz się paczki dopiero w weekend? Koniecznie przeczytaj: Czy kurier InPost pracuje w weekendy.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.