Broogs to uniwersalna, inteligentna lampa, która, jak większość inteligentnych urządzeń, potrafi znacznie więcej niż jej archaiczny poprzednik. Prezentowany gadżet będzie zatem w stanie spełniać funkcje lampy, głośnika, centrum powiadomień i wiele, wiele innych.

Broogs

Broogs oprócz futurystycznego wyglądu okaże się pożyteczny także z wielu innych względów. Użytkownik będzie mógł wybrać nastrój jaki ma tworzyć lampa, ale także sprawdzić nieodebrane połączenia, przychodzące smsy, a nawet podładować telefon.

Broogs

Co więcej, prezentowany gadżet może uratować skórę w awaryjnych sytuacjach, takich jak chociażby awaria zasilania. Po odłączeniu go od gniazdka, przez ok 3 – 4h może służyć jako latarka, wszystko dzięki zamontowanemu wewnątrz akumulatorowi.

Broogs

O walory świetlne zadba 160 tyś świateł LED. Pozwolą, dzięki specjalnej aplikacji, na to aby lampa przybrała niemalże dowolny kolor, tworząc przy tym atmosferę idealną do danej scenerii. Osoby, które interesują się tym w jaki sposób kolory wpływają na organizm człowieka będą wiedziały, że czerwone światło sprawdzi się wtedy, gdy dwoje ludzi chce użyć jeden z prezentowanych przez nas gadżetów, niebieskie zaś wtedy, gdy będą chciały bezproblemowo zasnąć.

Broogs

Z entuzjazmem, Broogs, powinien być także przyjęty przez osoby proekologiczne. Okazuje się, że lampki LED zużywają ponad 20 razy mniej prądu niż przeciętna żarówka. Fani muzyki przed snem, docenią walory akustyczne wbudowanego wewnątrz głośnika Bluetooth. Dźwięki maja dochodzić z dna urządzenia i powodować zaskakująco przyjemny efekt.

Broogs

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *