niedziela, 14 lipca

Black Week w Lidlu rozpędza się. Na wyprzedaży można wybierać spośród bogatej oferty wielu produktów. Warto jednak pospieszyć się, aby inni nas nie uprzedzili.

Znowu trafia się doskonała okazja, by zrobić tanie zakupy. Zainteresowanie wyprzedażą Black Week w Lidlu jest tak duże, że towar znika z półek jak ciepłe bułeczki. W związku z tym, zdarza się, że niektóre urządzenia są niedostępne czasowo. Obok tych produktów znajduje się informacja, że ponownie mogą być znów w sprzedaży w ciągu 2 do 4 dni roboczych. Oznacza to jednak, że trzeba pospieszyć się z wyborem sprzętu czy akcesoriów na które polujemy, bo w miarę upływania kolejnych dni wyprzedanych sprzętów będzie coraz więcej.

Sprawdź także: Black Week w Lidlu – wyprzedaż sprzętów kuchennych sięga 71%! Taniej także ekspres do kawy.

Black Week w Lidlu – elektronarzędzia do warsztatu

Przeglądając dział warsztat wszystkie produkty ułożone są w pięciu kategoriach. Narzędzia warsztatowe zasilane sieciowo i akumulatorowe sprzęty można kupić nawet o 28% taniej. Niektóre akcesoria są dostępne nawet w 35% niższej cenie. Ponadto można zaopatrzyć się w produkty niezbędne do samochodu oraz adekwatną odzież roboczą. Warto wiedzieć, że artykuły odzieżowe można nabyć nawet o 70% taniej.

Szlifierka taśmowa PSBS 240 C2 Parkside

Oszczędzasz 28% Cena: 299,00 zł Cena: 215,28 zł Przejdź do sklepu

Młotowiertarka z udarem PBH 800 A1 Parkside

Oszczędzasz 15% Cena: 289,00 zł Cena: 245,65 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa PWS 230 Parkside

Oszczędzasz 21% Cena: 249,00 zł Cena: 196,71 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowa pilarka tarczowa 20 V PHKSA 20 Li A2 Parkside bez akumulatora i ładowarki

Oszczędzasz 15% Cena: 269,00 zł Cena: 228,65 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowa pilarka wgłębna 20 V 20-Li PPTSA Parkside Performance bez akumulatora i ładowarki

Oszczędzasz 21% Cena: 699,00 zł Cena: 552,21 zł Przejdź do sklepu

Automatyczna przyłbica spawalnicza z diodą LED PSHL 2 D1 Parkside

Oszczędzasz 35% Cena: 129,00 zł Cena: 83,85 zł Przejdź do sklepu

Zestaw bitów do frezowania, do frezerki górnowrzecionowej Parkside Performance

Oszczędzasz 15% Cena: 139,00 zł Cena: 118,15 zł Przejdź do sklepu

Spodnie robocze męskie, wodoodporne Parkside

Oszczędzasz 30% Cena: 99,00 zł Cena: 69,30 zł Przejdź do sklepu

Black Week w Lidlu – sprzęty do ogrodu

Wiadomo, że są takie prace ogrodowe, do których niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Wśród nich na pewno są kosiarki. Aktualnie w ramach wyprzedaży Black Week można kupić kilka modeli marki Parkside. Znalazła się także kosiarka Parkside Performance, której właścicielem można stać się wydając tylko 695,42 zł, co oznacza oszczędność aż 42% wartości. Choć w tym roku jest już po sezonie, to na wiosnę będzie jak znalazł. Ponadto można pokusić się o pompę do wody czystej, bęben z nawiniętym 25 długości kablem lub akumulatorową sprężarkę/pompkę PAK 20-Li B2.

Po koniecznej pracy w ogrodzie miło jest usiąść i zjeść kiełbaskę lub mięso z grilla. Dobrze się składa, bo na wyprzedaż trafiły dwa grille gazowe oraz akcesoria niezbędne do grillowania. Ponadto można wybierać i przebierać wśród mebli ogrodowych. Niektóre z nich można kupić aż o 28% taniej.

Elektryczna kosiarka do trawy PRM 1500 A1 Parkside

Oszczędzasz 21% Cena: 659,00 zł Cena: 520,61zł Przejdź do sklepu

Myjka ciśnieniowa PHDP 180 B2 Parkside

Oszczędzasz 28% Cena: 1 499,00 zł Cena: 1 079,28 zł Przejdź do sklepu

Grill gazowy z 4 + 1 palnikami i z wyjmowanym pojemnikiem Grillmeister

Oszczędzasz 28% Cena: 1 799,00 zł Cena: 1 295,28 zł Przejdź do sklepu

W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.