Jeśli masz w planach zakup Monsieur Cuisine, nadchodzą dwie, świetne okazje. Lidl odsłania kolejną kartę – tuż po Black Friday, będziemy mieli szansę złapać kolejny Lidlomix w promocji. Który wybierzesz?

Nowe AGD dla domu jest dla wielu z nas nie tylko poszerzeniem możliwości, ale również zwiększeniem wygody i komfortu. Nowoczesne sprzęty wyręczają nas w wielu pracochłonnych procesach, jednak wszystko ma swoją cenę. Jeśli chodzi Ci po głowie wielofunkcyjnych sprzęt, ale dotychczas przed zakupem powstrzymywał Cię budżet – mam dobrą wiadomość…

Tanio, taniej, najtaniej – Lidlomix

Nie da się ukryć, że ostatnie dni są dość gorące dla handlu. Black Friday Week to już swoista tradycja, choć jasnym jest, że trafić możemy zarówno na bardziej, jak i mniej atrakcyjne promocje. Niemniej, Lidl w tym roku raczej nikogo nie zawiedzie, a pierwsze rabaty pojawiły się już w miniony poniedziałek. Wśród najbardziej wyczekiwanych promocji znalazł się m.in. Monsieur Cuisine Smart (więcej przeczytasz we wpisie: Black Friday: Lidlomix w promocji – taniej, niż kiedykolwiek). Rekordowa obniżka cenowa to jednak nie wszystko, ponieważ tuż po hucznym Black Friday, przyjdzie pora na… Cyber Monday. Już w najbliższy poniedziałek, będziemy mieli szansę upolować znacznie taniej starszy model, a mowa tu o Monsieur Cuisine Connect.

Promocja na Lidlomix – parametry, cena, szczegóły

Wspomniany sprzęt cechuje się mocą sięgającą 1100 Wat i pojemnością wynoszącą 3 litry. Producent wyposażył go w moduł Wi-Fi, a wszelkie procesy, jak i instrukcje możemy śledzić na 7-calowym, kolorowym ekranie. Model umożliwia skorzystanie z 3 programów automatycznych (ugniatanie, podsmażanie, gotowanie na parze), a dostosowanie parametrów jest możliwe dzięki 10-stopniowej skali. Regulacja temperatury w zakresie od 37 do 130 stopni pozwala na dość szerokie zastosowanie, a wbudowana waga odmierzająca co do 5 g, okaże się pomocna zwłaszcza dla osób dbających o kalorykę posiłków. Co istotne, Lidlomix oferuje skorzystanie z bazy aż 500 przepisów, wraz z instrukcją krok, po kroku. Dodatkową funkcją jest 99-minutowy timer.

Monsieur Cuisine Connect na salony trafi już 27 listopada, a cena wyniesie zaledwie 1899 zł 1399 zł. Warto zaznaczyć, że Lidlomix będzie dostępny wyłącznie online (w odróżnieniu od wersji Smart podczas promocji). Sądząc po poprzednich akcjach, z zakupem będzie trzeba się pospieszyć. Zwłaszcza, że zazwyczaj upust cenowy w przypadku tego modelu wynosił maksymalnie 300 zł. Już dziś, możesz zapoznać się z wszelkimi szczegółami w zakresie parametrów sprzętu pod tym linkiem.

Szukasz pomocnika w kuchni, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić? Może zainteresować Cię również: Zbliża się Black Friday – czy będzie promocja na Thermomix?

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.