Właśnie rozpoczął się Cyber Monday, który w wielu sklepach oznacza ostatni dzień wyprzedaży. Spokojnie jednak, bo urządzenia Thermomix i akcesoria kupisz w promocji jeszcze przez kilka dni.

Promocja związana z przedświąteczną wyprzedażą w sklepach Vorwerk trwa nieprzerwanie od 4 listopada 2023 r. Jest jeszcze czas do czwartku, do 30 listopada, by zaopatrzyć się w urządzenia Thermomix lub akcesoria do różnych modeli. Aby móc kupić wielofunkcyjne urządzenie kuchenne trzeba umówić się przez stronę vorwerk.com na prezentację wypełniając formularz zgłoszeniowy. Odbywa się ona w domu zamawiającego, a prowadzona jest przez przedstawiciela handlowego. Trzeba wiedzieć, że na stronie sklepu Vorwerk można zapoznać się z poszczególnymi produktami, zarówno Thermomix jak i Kobold, jednak nie można ich tam nabyć.

Promocja na Thermomix

Wyprzedaż związana jest z możliwością kupna wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego Thermomix TM6 na nieoprocentowane raty. Istnieje możliwość wyboru ilości rat dogodnych dla swoich możliwości finansowych: 10, 20 i 22 raty 0%. Kolejną dobrą informacją jest to, że kupując ten sprzęt w listopadzie konieczność spłaty pierwszej raty nadejdzie dopiero w styczniu 2024 r.

Na oficjalnej stronie Vorwerk znajduje się informacja, że oferta ta dotyczy zakupu: Urządzenia Thermomix TM6, Zestawu: Thermomix TM6 wraz ze Stacją Thermomix Friend, Zestawu: Thermomix TM6 wraz z nakładką krojącą oraz Stacji Thermomix Friend. Dowiadujemy się także, ile potencjalnie można zaoszczędzić, dokonując zakupów w tym miesiącu. Na przykład, decydując się na wzięcie zestawu Thermomix TM6 wraz z nakładką krojącą na 22 raty w Alior Banku można zaoszczędzić aż 976,58 zł.

Akcesoria do Thermomix taniej o 25%

Piątek 24 listopada, to dzień, kiedy rozpoczęła się promocyjna sprzedaż akcesoriów, które przeznaczone są do różnych modeli Thermomix. Przybory te można kupić w obniżonej cenie – nawet do 25% taniej. Okres Black Week obejmuje zarówno Black Friday jak i Cyber Monday, który w wielu przypadkach oznacza zakończenie przedświątecznego zakupowego szału. Jednak czas związany z wyprzedażą online upłynie dla kupujących w sklepie Vorwerk dopiero 30 listopada. Poniżej prezentuję wszystkich 13 akcesoriów, które można kupić na wyprzedaży.

Zestaw: motylek i nóż miksujący TM31

Przeznaczony do urządzenia Thermomix TM31.

Oszczędzasz: -20% Cena: 305,00 zł Cena: 244,00 zł Przejdź do sklepu

Cook-Key

Dzięki Cook-Key można przesyłać przepisy z Cookidoo na ekran urządzenia Thermomix TM5.

Oszczędzasz: -20% Cena: 399,00 zł Cena: 319,00 zł Przejdź do sklepu

Nóż miksujący z uszczelką TM5

 Nóż ze stali nierdzewnej.

Oszczędzasz: -15% Cena: 279,00 zł Cena: 237,00 zł Przejdź do sklepu

Nóż miksujący z uszczelką TM31

Oszczędzasz: -20% Cena: 279,00 zł Cena: 223,00 zł Przejdź do sklepu

Kompletna przystawka Varoma do TM5 i TM6

Zestaw Varoma umożliwia przygotowanie dania na parze w urządzeniu Thermomix TM5 i TM6. Przystawka ta jest o 10% większa od wcześniejszego modelu. Zestaw składa się z pokrywy, wkładu oraz podstawy Varoma.

Oszczędzasz: -20% Cena: 335,00 zł Cena: 268,00 zł Przejdź do sklepu

Wkład Varomy do TM31, TM5 oraz TM6

 Wkład jest jedną z trzech części przystawki Varoma.

Oszczędzasz: -9% Cena: 74,00 zł Cena: 67,00 zł Przejdź do sklepu

Naczynie miksujące kompletne premium TM6

W zestawie znajdują się: naczynie miksujące, podstawa naczynia miksującego, nóż miksujący, miarka, koszyczek oraz pokrywa naczynia miksującego. 

Oszczędzasz: -15% Cena: 1 065,00 zł Cena: 905,00 zł Przejdź do sklepu

Naczynie kompletne z zieloną uszczelką TM31

Zestaw zawiera: naczynie miksujące, podstawa naczynia miksującego, nóż miksujący z motylkiem, pokrywa z uszczelką, miarka oraz koszyczek.

Oszczędzasz: -25% Cena: 899,00 zł Cena: 674,00 zł Przejdź do sklepu

Naczynie miksujące solo TM6

Nowe naczynie miksujące solo TM6 wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Ma pojemność 2,2 l i wbudowany system grzewczy.

Oszczędzasz: -15% Cena: 550,00 zł Cena: 468,00 zł Przejdź do sklepu

Naczynie miksujące solo TM5

Oszczędzasz: -15% Cena: 550,00 zł Cena: 468,00 zł Przejdź do sklepu

Naczynie miksujące solo TM31

Naczynie miksujące solo TM31 ma 2 l pojemności. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej.

Oszczędzasz: -20% Cena: 460,00 zł Cena: 368,00 zł Przejdź do sklepu

Pokrywa naczynia miksującego do TM5 i TM6

Oszczędzasz: -10% Cena: 115,00 zł Cena: 104,00 zł Przejdź do sklepu

Osłona przed rozpryskiwaniem TM6

Osłona zabezpiecza przed rozpryskiwaniem w czasie pracy w wysokiej temperaturze.

Oszczędzasz: -1% Cena: 49,00 zł Cena: 44,00 zł Przejdź do sklepu

Interesuje cię model Thermomix TM7? Tu dowiesz się wszystkiego o nowym robocie Vorwerk’a.

W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe do naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.