Na tę wyprzedaż czekało wiele osób. Black Week w Lidlu rozpoczął się na dobre. Sprawdzam jakie sprzęty do kuchni, można kupić w najlepszej cenie.

Wszyscy czekają na Black Friday, który w tym roku wypada 24 listopada. To wokół tego dnia koncentrują się przedświąteczne wyprzedaże. Jednak sklepy wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu wielu klientów i ogłasza promocyjną sprzedaż już wcześniej. Tak jest właśnie z Black Week w Lidlu.

Black Week w Lidlu

Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych Lidl obejmuje wiele produktów marki Silvercrest, które przydadzą się każdej pani domu. To przede wszystkim wszelkiego rodzaju AGD do kuchni. Wśród nich uwagę przyciąga gofrownica SWEW 750 D2, której posiadaczem można stać się wydając zaledwie 34 zł. Urządzenie to można kupić aż o 71% taniej. W bardzo dobrej cenie jest maszynka do mielenia mięsa SFW 400 A2 Silvercrest, którą można nabyć płacąc jedynie połowę ceny. Kolejnym produktem, który można kupić oszczędzając aż 600 zł jest automatyczny ekspres do kawy marki DeLonghi.

Sprawdź również najlepsze promocje na ekspresy do kawy z okazji Black Friday.

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi

Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi

Automatyczny ekspres marki DeLonghi ma wbudowany młynek, ale warto wiedzieć, że istnieje możliwość użycia również kawy wcześniej mielonej. Urządzenie może przygotować jedną lub dwie filiżanki espresso w jednym czasie. Pokrętło umiejscowione centralnie umożliwia dokonanie regulacji mocy kawy. Niewykorzystane mleko w karafce można przechowywać w lodówce, a system spieniania daje szansę na jego podgrzanie lub spienienie.

Cena: 1799,00 zł Cena: 1199,00 zł Przejdź do sklepu

Gofrownica z wymiennymi płytkami SWEW 750 D2 Silvercrest

Gofrownica z wymiennymi płytkami SWEW 750 D2 Silvercrest

Gofrownica SWEW D2 o mocy 750 W ma trzy wymienne płytki, dzięki czemu w domu można tworzyć gofry belgijskie, gofry-ciasteczka lub donuty. Płytki te pokryte są powłoką nieprzywierającą. Gofrownica jest dostępna w kolorze białym, niebieskim lub fioletowym i jest sprzedażowym hitem, przecenionym aż o 71%.

Cena: 119,00 zł Cena: 34,00 zł Przejdź do sklepu

Wyciskarka do cytrusów Silvercrest

Wyciskarka do cytrusów

Wyciskarka do cytrusów o mocy 130 W tłoczy sok z prędkością do 100 obrotów/min, co daje szansę na degustowanie zdrowych i pełnych witamin napojów. Warto wiedzieć, że wyjmowane akcesoria można myć w zmywarce. Wyciskarkę można kupić od poniedziałku 20 listopada w sklepach stacjonarnych aż o 42% taniej.

Cena: 119,00 zł Cena: 69,00 zł Przejdź do sklepu

Mikser ręczny Silvercrest

Mikser ręczny Silvercrest

Mikser ręczny o mocy 300 W wyposażony jest misę o pojemności 2,5 l. Regulacji poziomu prędkości można dokonać przesuwając suwak lub używając przycisku turbo. Odpowiednie mieszadła umożliwiają wyrabianie ciasta, ubijanie czy blendowanie. Ważne jest to, że akcesoria te można myć w zmywarce. Zestaw obejmuje: mikser ze stojakiem, miskę do mieszania 2,5 l, pokrywkę osłaniającą, dwa mieszadła i dwa haki ze stali szlachetnej, nasadkę do puree z ostrzami ze stali szlachetnej oraz szpatułkę do ciasta z tworzywa sztucznego.

Cena: 149,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Maszynka do mielenia mięsa SFW 400 A2 Silvercrest

Maszynka do mielenia mięsa SFW 400 A2 Silvercrest

Maszynkę do mielenia mięsa SFW 400 A2 o mocy 400 W obsługuje się wybierając jeden z przycisków na panelu soft-touch (włącznik, wyłącznik i funkcja powrotu). Akcesoria umożliwiają nie tylko mielenie mięsa, ale również wyrób domowej kiełbasy czy drobnych ciasteczek. W zestawie: miska wsadowa z tłokiem, trzy sitka (grube 7 mm, średnie 5 mm, drobne 3 mm), nakładka do napychania kiełbasy, nakładka do kebbe, nakładka do ciasteczek oraz cztery propozycje przepisów.

Cena: 199,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Gofrownica SWE 1200 D1 Silvercrest

Gofrownica SWE 1200 D1 Silvercrest

Gofrownica SWE 1200 D1 o mocy 1200 W pokryta jest nieprzywierającą powłoką Ilag, dzięki czemu przygotowana przekąska łatwo się zsuwa na talerz. Regulować temperaturę można w sposób płynny. Zestaw zawiera 15 przykładowych przepisów.

Cena: 89,90 zł Cena: 49,00 zł Przejdź do sklepu

Robot kuchenny do cięcia i szatkowania Silvercrest

Robot kuchenny do cięcia i szatkowania Silvercrest

Prędkość pracy robota kuchennego o mocy 250 W można regulować przy pomocy pokrętła. Przeznaczony jest do cięcia i szatkowania warzyw. W zestawie znajduje się krajarka przelotowa z dwoma wkładami ze stali szlachetnej.

Cena: 139,00 zł Cena: 89,00 zł Przejdź do sklepu

W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.